×

Grzechotki


Narzędzia grzechotka to profesjonalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie. Jeśli poszukujesz niezawodnych i trwałych narzędzi odpornych na intensywną eksploatację, to poznaj produkty dostępne w naszym sklepie online. Grzechotka narzędzia doskonale sprawdzi się do szybkiego i łatwego dokręcania i odkręcania różnego rodzaju śrub oraz nakrętek. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór grzechotek marki Matador, Wera oraz Koken.

Duży wybór rozmiarów pozwala wybrać narzędzie dopasowane do wykonywanych prac. Sprawdź szeroki asortyment, którego używają profesjonaliści na całym świecie!

Filters

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-12 z 99 pozycji

Wytrzymałe i niezawodne grzechotki

W asortymencie ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych grzechotek marek Matador, Wera oraz Koken, które gwarantują wysoką jakość oraz precyzję wykonania. Grzechotka narzędzia to wykonane z najlepszych materiałów narzędzie, które doskonale sprawdzi się np. w warsztacie samochodowym. Głównym zadaniem grzechotek jest szybie i łatwe dokręcanie oraz odkręcanie różnego rodzaju śrub oraz zakrętek. Łatwość użycia, solidność oraz trwałość spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców.

Asortyment dostosowany do potrzeb

Szeroka oferta wyselekcjonowanych grzechotek najwyższej jakości sprawia, że każdy znajdzie narzędzia dopasowane do swoich potrzeb. Narzędzia grzechotka usprawni codzienną pracę i poprawi komfort oraz jakość wykonywanych prac. Grzechotki Matador zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z matowo-chromowanym wykończeniem. Grzechotki produkowane przez firmę Wera posiadają długie i smukłe ramie połączone z grzechotką. W asortymencie mamy również grzechotki Koken, które posiadają dźwignię zmiany kierunku pracy i przycisk szybkiego zwalniania.

W ARPOL Narzędzia znajdziesz szeroki wybór zróżnicowanego asortymentu. Nasza oferta odpowiada na oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.