×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
(b2) Szerokość szczęki
Grubość szczęki(a)
System miar
(a) Grubość klucza
Średnica szczęki
Rozmiar (b)
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Wykonany wg norm DIN
Ilość kluczy w zestawie
Grubość szczęki (a)
Szerokość szczęki (b1)
(b1) Szerokość szczęki
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Grubość klucza (a)
Wykonany wg norm ISO
Szerokość szczęki (b)
Grubość szczęki (a)
Price
-

Klucze płaskie


Klucze płaskie to podstawowe wyposażenie każdego zakładu produkcyjnego, serwisu samochodowego, walizki mechanika a także domowej skrzynki narzędziowej. Każdy kto na co dzień używa do pracy dobrych kluczy płaskich wie jak ważne jest ich jakość oraz wykonanie by móc pracować sprawnie i efektywnie. W ofercie sklepu internetowego z narzędziami www.arpoltool.pl oferujemy wyłącznie najlepsze klucze płaskie tylko sprawdzonych producentów takich jak MATADOR czy WERA. Decydując się na klucze płaskie profesjonalne z oferty ARPOL wybieraj najlepszą jakość wykonania.

Filters

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-12 z 83 pozycji

Niezawodne klucze płaskie w codziennym stosowaniu

Wybierając najlepsze klucze płaskie jakie są dostępne w asortymencie sklepu internetowego www.arpoltool.pl wybierasz najlepsze narzędzia do codziennej pracy. Klucze płaskie MATADOR czy WERA to narzędzia, które cieszą się uznaniem profesjonalistów na całym świecie. Klucze płaskie profesjonalne wykonane są z najlepszych materiałów, spełniają najwyższe standardy produkcji i rygorystyczne procedury kontroli jakości. Decydując się na wybór kluczy płaskie, dzięki którym poprawisz efektywność codziennej pracy.

Najlepsze klucze płaskie na wyciągnięcie ręki

Najlepsze klucze płaskie dostępne w sklepie internetowym www.arpoltool.pl to niezbędne wyposażenie każdego warsztatu samochodowego a także skrzynki każdego majsterkowicza. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dostęp do śrub i nakrętek jest stosunkowo łatwy. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że odkręcanie i dokręcanie elementów wymaga mniej siły. W sklepie internetowym www.arpoltools.pl są dostępne najlepsze klucze płaskie: jednostronne, obustronne i mini i w różnych rozmiarach tak aby każdy mógł znaleźć narzędzie odpowiednie do swojej pracy. Klucze płaskie profesjonalne jakie są dostępne w sprzedaży dzięki wysokiej precyzji ich wykonania jest komfortowa i lekka. Klucze płaskie marki Matador są wykorzystywane między innymi przez producentów najbardziej znanych niemieckich marek motoryzacyjnych. Każdy z producentów, którego produkty są dostępne w naszym sklepie, produkuje kilka tysięcy różnych narzędzi.