×
Arpol
Szerokość szczęki (b2)
(b2) Szerokość szczęki
Grubość szczęki(a)
System miar
(a) Grubość klucza
Średnica szczęki
Rozmiar (b)
Średnica oczka (b)
Długość (l)
Wykonany wg norm DIN
Ilość kluczy w zestawie
Grubość szczęki (a)
Szerokość szczęki (b1)
(b1) Szerokość szczęki
Wykonany wg norm
Średnica szczęki (a)
Grubość klucza (a)
Wykonany wg norm ISO
Szerokość szczęki (b)
Grubość szczęki (a)
Price
-

Klucze płaskie


Potrzebujesz profesjonalnych narzędzi do warsztatu? Chcesz zapewnić swoim pracownikom akcesoria, które poprawią wydajność ich pracy? W ofercie sklepu internetowego Arpol są dostępne najlepsze narzędzia na polskim rynku takie jak klucze płaskie. Przekonaj się o wysokiej jakości produktów niemieckich producentów MATADOR, GEDORE i STAHLLWILLE z ponad 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji narzędzi. 

Filters

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-12 z 83 pozycji

Niezawodne w codziennym stosowaniu

Postaw na sprawdzone rozwiązania, które cieszą się uznaniem profesjonalistów w Europie i na świecie. Zyskaj dostęp po ponadczasowej jakości – zainwestuj w wytrzymałe i wygodne klucze płaskie MATADOR, które są produkowane ręcznie od 1900 roku. Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości klucze płaskie GEDORE również przypadną Ci do gustu. Narzędzia made in Germany to: najlepsze materiały, wyśrubowane standardy produkcji i rygorystyczne procedury kontroli jakości. Zdecyduj się na inwestycję w klucze płaskie, dzięki którym poprawisz efektywność codziennej pracy. 

Bogata oferta sklepu Arpol

W naszym sklepie internetowym są dostępne klucze płaskie: jednostronne, obustronne i mini, abyś mógł zachować komfort i osiągnąć wysoką precyzję działania w każdych warunkach. Klucze płaskie Matador są wykorzystywane między innymi przez producentów najbardziej znanych niemieckich marek motoryzacyjnych. Sprawdź, jak w Twoim warsztacie sprawdzą się klucze płaskie STAHLWILLE – niemieckiej marki, która nieustannie inwestuje w rozwój i wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Każdy z producentów, którego produkty są dostępne w naszym sklepie, produkuje kilka tysięcy różnych narzędzi. W Arpol robimy wszystko, aby nasi klienci mieli stały dostęp do rozwiązań znanych i cenionych w całej Europie. Odwiedź nasz sklep internetowy i wybierz niezawodne klucze płaskie do swojego warsztatu! Sprawdź również naszą ofertę na niezawodne klucze płasko-oczkowe i tradycyjne klucze oczkowe