×
Filtruj wg
Price
-

Ściągacze 3ramienne


Ściągacze 3-ramienne – solidne i mocne

Szukasz niezawodnych narzędzi, które wykorzystasz w swoim zakładzie? Nasze ściągacze 3-ramienne są odpowiednim elementem wyposażenia warsztatów samochodowych i tych, w których naprawiane są maszyny rolnicze. Przydają się wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zdemontowania łożysk, wirników, tarcz hamulcowych i innych elementów, które są ciasno osadzone i mocno przylegają do osi. 

Dlaczego akurat ściągacz 3-ramienny? Ponieważ zapewnia on bardzo stabilny i równomierne rozłożony nacisk na element – inaczej niż w przypadku ściągacza 2-ramiennego. Szczególnie, że pojedyncze ramiona można regulować niezależnie od siebie nawzajem, tworząc w ten sposób idealnie dopasowane do elementów narzędzia. 

Filters

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Profesjonalne narzędzia dla wymagających

Masz konkretne oczekiwania względem swoich narzędzi? Liczy się dla Ciebie jakość akcesoriów oraz ich funkcjonalność? Świetnie się składa, bo możemy Ci zaproponować niezawodne produkty Kukko.

Kukko to projektant i producent narzędzi ściągających. Co cechuje te produkty? Cała seria ściągaczy „Alligator” charakteryzuje się tym, że ściągacze mają ramiona obsługiwane przy pomocy klucza nastawnego dla pewnego i stabilnego chwytu – tak mocnego, że można porównać go do zaciśniętych szczęk aligatora. Pewny chwyt zapewnia też funkcja self lock, czyli unieruchomienie ściągacza w miejscu docelowym, co ma służyć ochronie przed ześlizgiwaniem. Na uwagę zasługują też inne elementy konstrukcyjne – mechaniczne wrzeciono i gwint walcowany pokryty specjalną powłoką.

Nasi doradcy jak zawsze chętnie służą Ci pomocą i wskazówkami na temat tego, co wybrać do konkretnych prac. 

Zamawiaj ściągacze w sklepie ARPOL online

Serdecznie zapraszamy na udane zakupy internetowe w sklepie ARPOL online. Proponujemy dostęp do profesjonalnych narzędzi ściągających z 3 ramionami, zapewniających pewny i stabilny chwyt bez ślizgania się i utraty przyczepności. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie wesprzemy Cię zdalnie podczas zakupów.