×

Narzędzia izolowane VDE


Narzędzia izolowane do prac pod napięciem to inaczej narzędzia izolowane VDE, które są dodatkowo izolowane izolacją odporną na wysokie napięcia. Izolacja ta jest zwykle koloru czerwonego lub pomarańczowego oraz wskazanie na jakie napięcia mogą być one wykorzystane.

Narzędzia izolowane VDE są dedykowane do pracy z wysokim napięcie i zabezpieczają elektryka przez porażeniem prądem do 1000V. Znak VDE to skrót nazwy niemieckiego instytutu kontroli Verband der Elektrotechnik. Występuje on zazwyczaj wraz z symbolem GS, który potwierdza, że narzędzie uzyskało atest i zostało przetestowane w certyfikowanym laboratorium zgodnie ze standardem EN/IEC 60900.

W ofercie sklepu ARPOL znajduje się pełna gama narzędzi VDE między innymi nasadki 6-cio lub 12-to kątne, nasadki trzpieniowe, klucze, wkrętaki czy bogate zestawy narzędzi izolowanych

Filters

Jest 295 produktów.

Pokazano 1-12 z 295 pozycji

Narzędzia VDE gwarancją bezpieczeństwa przy pracy z napięciem

Narzędzia izolowane VDE dedykowane są dla wszystkich elektryków, elektromechaników, techników, konserwatorów i pracowników budowlanych, którzy na co dzień pracują z instalacjami i urządzeniami pracują z instalacjami elektrycznymi i wysokim napięciem.   polecane są również do prac z materiałami, które są podatne na zadrapania lub uszkodzenia takie jak tworzywa sztuczne, metalowe kolorowe typu aluminium, miedź bądź mosiądz.

Skuteczność narzędzi VDE potwierdzona testami

Wszystkie narzędzia izolowane do prac pod napięciem zanim trafią do użytku testowane są zgodnie z normą EN/IEC 60900. Norma ta określa i potwierdza, że narzędzia VDE zabezpieczają Użytkownika przez porażeniem prądem do 1000V.

W naszym sklepie internetowym z narzędziami oferujemy narzędzia izolowane do prac pod napięciem takich firm jak: MATADOR, WERA oraz KNIPEX – to najbardziej zaufani producenci narzędzi izolowanych VDE jakie polecamy naszym Klientom. Narzędzia MATADOR, WERA czy KNIPEX wyróżniają się wśród innych producentów narzędzi tym, że ich narzędzia izolowane wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są odporne na ścieranie a ergonomiczne kształty rękojeści kluczy lub wkrętaków pozwalają na wielogodzinną prace bez uczucia zmęczenia.

Narzędzia izolowane odporne na wysokie napięcia

Narzędzia VDE oferowane w naszym sklepie są zabezpieczone izolacją z wysokiej jakości tworzywa. Specyfikacja techniczna szczegółowo określa maksymalne napięcie, przed jakim chronią oferowane produkty. Narzędzia izolowane to niezbędny element wyposażenia specjalistów zajmujących się układami elektrycznymi. Narzędzia izolowane VDE są wykonane z wysokiej jakości stali. Jej parametry techniczne zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Narzędzia izolowane do prac pod napięciem są projektowane z myślą o profesjonalistach.

Praktyczne narzędzia izolowane dopasowane do potrzeb

Oferowane przez nasz sklep internetowy z narzędziami www.arpol-store.com narzędzia izolowane nie tylko skutecznie chronią, ale także podnoszą komfort pracy. Powierzchnia izolacji ma właściwości antypoślizgowe, co wyraźnie poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie szczypcami lub wkrętakiem. Narzędzia izolowane ułatwiają pracę elektromontera i umożliwiają bezpieczne wykonanie czynności naprawczych, konserwujących oraz łączeniowych.

Zadbaj o najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich pracowników. Wybierz narzędzia izolowane od ARPOL, które zapewniają komfort i efektywność realizacji szczególnie wymagających zadań.