×

Narzędzia izolowane VDE


Potrzebujesz wysokiej klasy narzędzi z izolacją odporną na wysokie napięcia? Postaw na produkty dostępne w sklepie internetowym ARPOL. Od ponad 25 lat dostarczamy Klientom tego typu asortyment. Współpracujemy z największymi producentami eksportującymi swoje produkty na cały świat. Stawiamy na jakość, wytrzymałość oraz duże zróżnicowanie dostępnych narzędzi. To ułatwi wybór zestawu dostosowanego do potrzeb Twojego warsztatu.

Filters

Jest 320 produktów.

Pokazano 1-12 z 320 pozycji

Narzędzia izolowane odporne na wysokie napięcia

Narzędzia oferowane w naszym sklepie są zabezpieczone izolacją z wysokiej jakości tworzywa. Specyfikacja techniczna szczegółowo określa maksymalne napięcie, przed jakim chronią oferowane produkty. Narzędzia izolowane to niezbędny element wyposażenia specjalistów zajmujących się układami elektrycznymi. 

Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym ARPOL są poddawane testom elektrycznym oraz weryfikowane przez tzw. obciążenie udarowe. Na każdym etapie procesu produkcji weryfikowana jest zgodność narzędzi z restrykcyjnymi normami.

Narzędzia są wykonane z wysokiej jakości stali. Jej parametry techniczne zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne nawet pomimo intensywnej eksploatacji. Narzędzia izolacyjne są projektowane z myślą o profesjonalistach. W naszym asortymencie dostępne są klucze, szczypce oraz wkrętaki. Oferujemy również testery napięcia, które są nieodzownym elementem wyposażenia każdego warsztatu.

Praktyczne narzędzia izolowane dopasowane do potrzeb

Oferowane przez nas narzędzia izolowane nie tylko skutecznie chronią, ale także podnoszą komfort pracy. Powierzchnia izolacji ma właściwości antypoślizgowe, co wyraźnie poprawia pewność chwytu i ułatwia operowanie szczypcami lub wkrętakiem. Narzędzia izolowane ułatwiają pracę elektromontera i umożliwiają bezpieczne wykonanie czynności naprawczych, konserwujących oraz łączeniowych.

Zadbaj o najwyższy poziom bezpieczeństwa swoich pracowników. Wybierz narzędzia izolowane od ARPOL, które zapewniają komfort i efektywność realizacji szczególnie wymagających zadań.