×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Price
-

Automatyczne szczypce do ściągania izolacji


Poszukujesz sposobów na usprawnienie swoich codziennych obowiązków? Postaw na automatyczne szczypce do ściągania izolacji! To profesjonalne narzędzie, które sprawi, że Twoja praca będzie prostsza i bardziej efektywna. W naszej ofercie przygotowaliśmy szczypce marek Knipex oraz Matador. Narzędzia nie wymagają regulacji i nie uszkadzają przewodów. Szczypce automatyczne do ściągania izolacji dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów oraz rodzajów, dlatego bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/

Filters

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Automatyczne szczypce do ściągania izolacji to profesjonalne narzędzie, którego nie może zabraknąć w Twoim serwisie lub zakładzie. To narzędzie, które ułatwi i usprawni codzienne wykonywanie obowiązków. Doskonale sprawdza się do odizolowania trudno obrabialnych materiałów izolacyjnych.

Szczypce do ściągania izolacji marki Matador zapewniają prostą i efektywną pracę. Szczypce posiadają automatyczną regulację do przekroju przewodu i nie uszkadzają ich. Doskonale sprawdzą się do pracy z masywnymi i elastycznymi kablami z izolacji PCW. Szczypce posiadają zintegrowany obcinak boczny do cięcia drutów o średnicy do 2 mm2. 

Szczypce automatyczne do ściągania izolacji Knipex najlepiej sprawdzą się do cięcia cienkich kabli taśmowych o szerokości do 10 mm w jednej operacji. Szczypce dopasowują się do różnych przekrojów przewodu, nie powodując uszkodzenia oraz posiadają obcinak do drutu miedzianego i aluminiowego. Dodatkowo można dopasować głębokość cięcia w zależności od rodzaju izolacji. Szczypce posiadają wymienne ostrza i szczęki zaciskowe z tworzywa sztucznego. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/. Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązania.