×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Price
-

Nasadki udarowe TORX (E) 1/2"


W ofercie ARPOL Narzędzia znajdziesz wysokiej jakości nasadki udarowe 1/2 TORX. To niezawodny element, który współpracuje bezpośrednio ze śrubami oraz nakrętkami. Nasadki udarowe sprawdzą się podczas pracy z bardzo twardymi materiałami. Doskonale nadają się do pracy w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym oraz w warsztatach samochodowych oraz serwisach. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie nasadki od niemieckiej firmy Matador oraz japońskiej firmy Koken. Produkty tych marek charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. 

Filters

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Nasadki udarowe 1/2 TORX dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasadki przeznaczone do użytku maszynowego pasują do wszystkich popularnych wkrętarek pneumatycznych i elektrycznych. 

Nasadki udarowe 1/2 TORX marki Matador zostały wykonane z wysokiej jakości stali chromowo – molibdeowej z powierzchnią matowo-chromowaną. Nasadki posiadają specjalny profil Matador-SmartDrive, który chroni śruby i główki, ponieważ siła przenoszona jest na boki, a nie na narożniki nasadki. 

Nasadki japońskiej marki Koken wykonane z wysokiej jakości stali stopowej, kutej i czernionej. 

Wysokiej jakości nasadki to niezawodny element dobrze wyposażonego warsztatu lub serwisu. 

Sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie online https://arpoltools.pl/. Szeroki wybór nasadek udarowych 1/2 TORX sprawia, że bez problemu znajdziesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, które produkty będą dla Ciebie najlepsze, to skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania.