×
Arpol
Długość (l)
Price
-

Szczypce do drutu


Prezentujemy różnorodny i rozbudowany asortyment narzędzi ręcznych. W ARPOL znajdziesz szczypce do drutu cechujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. To zarówno proste, minimalistyczne akcesoria, jak również bardziej skomplikowane o wygodnych rękojeściach powlekanych tworzywem sztucznym. Całość prezentuje się efektownie i doskonale sprawdza się w praktyce. Nawet wielogodzinna praca nie sprawia Ci żadnych trudności i przebiega zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

Mocne szczypce tnące drut

Potrzebujesz niezawodnych szczypiec do cięcia drutu? Świetnie się składa, ponieważ w ARPOL znajdziesz narzędzia marki Matador oraz Knipex. Do wyboru masz kilka wariantów produktów różniących się głównie budową i rozmiarem. Wśród nich są:

standardowe szczypce do drutu,

szczypce czołowe,

szczypce tnące ze sprężyną.

Dostępne rozmiary od małych 200 mm do bardzo długich 950 mm. Na uwagę zasługuje to, że mogą one docierać nawet do trudno dostępnych miejsc, położonych w wąskich i ciasnych szczelinach. Operowanie nimi nie sprawia większych trudności, bo nie wymaga siły. Odpowiada za to mechanizm szczypiec, w którym producent zastosował twarde ostrza, odpowiednie przełożenie dźwigni oraz wspierające nacisk sprężyny. 

Zamów szczypce w ARPOL

Zachęcamy do zamawiania profesjonalnych narzędzi w naszym sklepie. ARPOL prowadzi sprzedaż internetową i oferuje swoim klientom wysokiej jakości narzędzia ręczne. Wśród nich są szczypce do cięcia drutu – fosforanowe, ze stali narzędziowej kutej, stali chromowano-wanadowej o dużej wytrzymałości. Polecamy je do prowadzenia wielu rodzajów prac związanych z obrabianiem drutów niemal każdej twardości.

Potrzebujesz profesjonalnych i niezawodnych narzędzi? Mamy coś, co na pewno zaspokoi Twoje oczekiwania. To szczypce do drutu COBOLT, w których siła cięcia aż 20-krotnie przewyższa siłę, którą wkładasz w ten proces. 

Zapraszamy do zrobienia zakupów online. Wygodne zamówienia internetowe, szybka dostawa, dostęp do profesjonalnych narzędzi to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji! 

Filters

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji