×

Narzędzia i materiały szlifierskie


Narzędzia i materiały szlifierskie

Potrzebujesz materiałów i narzędzi do szlifowania powierzchni? W naszej ofercie znajdziesz produkty, dzięki którym obróbka stanie się przyjemniejsza, szybsza i bardziej dokładna. Jako specjalista na pewno dobrze wiesz, czego potrzebujesz w swojej pracy. Bez względu na to, czy szlifujesz ręcznie, czy preferujesz szlifowanie maszynowe w ARPOL znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Zawsze też możesz liczyć na wsparcie naszych doradców, którzy rozwiewają wątpliwości, odpowiadają na pytania i pomagają w podejmowaniu decyzji zakupowych.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Produkty do szlifowania w ARPOL

W ARPOL znajdziesz duży wybór produktów do szlifowania. Doskonale radzą sobie one z obróbką różnych materiałów:

drewna,

metalu,

farb i lakierów.

Wykorzystasz je zarówno na etapie przygotowywania powierzchni do dalszych prac, jak również oczyszczania elementów i usuwania z nich resztek farb, lakierów czy rdzy. Kluczowe jest jednak dopasowanie rodzaju materiału szlifierskiego do zakresu realizowanych prac. Oprócz produktów o uniwersalnym zastosowaniu, mamy też bardziej specjalistyczne papiery ścierne, gąbki ścierne, a także krążki. Poszczególne narzędzia różnią się grubością oraz średnicą, dzięki czemu łatwo i bardzo dokładnie dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Asortyment ARPOL – zamów online

W sklepie z narzędziami ARPOL czekają na Ciebie wysokiej jakości, wydajne i niezawodne materiały szlifierskie. Są one wygodne w użytkowaniu, a także gotowe do intensywnej pracy w warunkach warsztatowych. Wykorzystasz je do realizowania projektów dla swoich klientów oraz własnych, jeśli np. jesteś fanem majsterkowania czy renowacji mebli. 

Polecamy Ci produkty do szlifowania w kilku wersjach do wyboru m.in.:

tarcze i papiery ścierne,

papier ścierny do szlifierek,

materiał szlifierski do szlifowania ręcznego,

papier do szlifierek taśmowych,

akcesoria do polerowania.

Przeglądaj i porównuj produkty, a jeśli chcesz zaoszczędzić czas to skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. Podzielimy się z Tobą merytoryczną wiedzą oraz wskazówkami na temat materiałów szlifierskich. Wspólnie znajdziemy najlepsze narzędzia do Twojej firmy.