×

Narzędzia i materiały szlifierskie


Każdy profesjonalista jak również hobbysta znajdzie w asortymencie sklepu internetowego z narzędziami www.arpol-store.com różnorodne narzędzia szlifierskie i materiały do szlifowania.

Narzędzia i materiały szlifierskie jakie proponujemy to produkty wysokiej jakości, dzięki którym obróbka stanie się przyjemniejsza, szybsza i bardziej dokładna, oferujemy narzędzia i materiały tylko sprawdzonych producentów takich jak METABO czy PROMAT. Bez względu na to, czy szlifujesz ręcznie, czy preferujesz szlifowanie maszynowe w sklepie www.arpol-store.com znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. 

Szczególnej uwadze polecamy tarcze tnące które znajdują zastosowanie przy cięciu metalu, stali czy żelaza. 

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Profesjonalne narzędzia szlifierskie i materiały do szlifowania.

W sklepie z narzędziami profesjonalnymi www.arpol-store.com oferujemy najwyższej jakości narzędzia szlifierskie i materiały do szlifowania dla każdego, bez względu na to, czy na co dzień zajmujesz się profesjonalną obróbką materiału czy hobbystycznie w domowym warsztacie potrzebujesz narzędzi do szlifowania to każdy znajdzie to czego potrzebuje w naszej ofercie. Narzędzia oferowane w tej kategorii doskonale radzą sobie one z obróbką różnych materiałów począwszy od drewna po lakier. Wykorzystasz je zarówno na etapie przygotowywania powierzchni do dalszych prac, jak również oczyszczania elementów i usuwania z nich resztek farb, lakierów czy rdzy. Kluczowe jest jednak dopasowanie rodzaju materiału szlifierskiego do zakresu realizowanych prac. Oprócz produktów o uniwersalnym zastosowaniu, mamy też bardziej specjalistyczne papiery ścierne, gąbki ścierne, a także krążki. Poszczególne narzędzia różnią się grubością oraz średnicą, dzięki czemu łatwo i bardzo dokładnie dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Narzędzia do szlifowania i materiały do szlifowania na wyciągnięcie ręki.

W sklepie z narzędziami ARPOL czekają na Ciebie wysokiej jakości, wydajne i niezawodne materiały do szlifowania. Są one wygodne w użytkowaniu, a także gotowe do intensywnej pracy w warunkach warsztatowych. Wykorzystasz je do realizowania projektów dla swoich klientów oraz własnych, jeśli np. jesteś fanem majsterkowania czy renowacji mebli. 

Polecamy Ci produkty do szlifowania w kilku wersjach do wyboru m.in.:

• tarcze i papiery ścierne,

• papier ścierny do szlifierek,

• materiał szlifierski do szlifowania ręcznego,

• papier do szlifierek taśmowych,

• akcesoria do polerowania.

Przeglądaj i porównuj produkty, a jeśli chcesz zaoszczędzić czas to skorzystaj ze wsparcia naszych doradców. Podzielimy się z Tobą merytoryczną wiedzą oraz wskazówkami na temat materiałów szlifierskich. Wspólnie znajdziemy najlepsze narzędzia do Twojej firmy.