×
Filtruj wg
Marka
System miar
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Nasadki 6kątne 1/4"


Niezawodne
Nasadki 6-kątne 1/4”

Wykorzystując w swojej pracy odpowiednie narzędzia, jesteś w stanie utrzymać konkurencyjność rynkową i zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość świadczonych usług. Sklep internetowy Arpol oferuje narzędzia dla profesjonalistów. Jeśli jakość jest Twoim priorytetem, zobacz dostępne na naszych wirtualnych półkach nasadki 6-kątne 1/4".

Filters

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji

Zainwestuj w jakość

Zakup zestawu nasadek to inwestycja, która ma wpłynąć na poprawę efektywności Twojej pracy. Chcesz pracować jak profesjonalista? Postaw na narzędzia ręczne – w tym nasadki 6-kątne 1/4” produkowane w Niemczech i w Japonii, które charakteryzuje ponadprzeciętna wytrzymałość. W Arpol oferujemy nasadki 6-kątne 1/4” MATADOR, WERA, GEDORE, STAHLWILLE. Współpracujemy z niemieckimi producentami, których 100-letnie doświadczenie przekład się na dbałość o procesy produkcji oraz efektywną logistykę.

Sprawdź najlepsze rozwiązania

Jeśli wcześniej pracowałeś z narzędziami innych producentów, szybko poczujesz różnicę. Wypróbuj produkty znanych niemieckich marek, których jakość jest rozpoznawalna na całym świecie. Sprawdź również niezawodne nasadki 6-kątne 1/4” KOKEN i poczuj jakość made in Japan. Zadbaj o profesjonalizm swojego warsztatu i zainwestuj w komponenty z wysokiej jakości materiałów, które posłużą Ci przez lata. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego i wybierz dla siebie także akcesoria do nasadek, a także pokrętła, aby poprawić efektywność pracy i tempo realizacji zleceń. Zostaw w tyle konkurencję i ucz się od najlepszych!