×
Filtruj wg
Długość (l)
Wykonany wg norm
Price
-

Przedłużki do nasadek 1"


Chcesz realizować nawet bardziej zaawansowane inwestycje i przeprowadzać montaż instalacji niemal bez ograniczeń? Zaopatrzenie się w przedłużki 1” zagwarantuje Ci dostęp do niezbędnych w pracy narzędzi. Okażą się przydatne na etapie rozbudowy infrastruktury sieciowej, gdzie stabilnie i solidnie trzeba będzie połączyć ze sobą poszczególne rury oraz kolanka.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Przedłużki standardowe i wzmacniane

Przygotowaliśmy asortyment narzędzi oraz podzespołów, które pochodzą od uznanych w branży budowlano-montażowej producentów. Wśród dostępnych produktów znajdują się:

    • przedłużki 1” Matador,

    • przedłużki 1” Koken,

    • przedłużki 1” Wera,

    • przedłużki 1” Gedore,

    • przedłużki 1” Stahlwille.

Mosiężne złączki w ich wykonaniu mają nie tylko solidną i stabilną konstrukcję, ale też odznaczają się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia czy zmiany atmosferyczne. Metal zapewnia dobre parametry techniczne całemu łączeniu, chroniąc jego części przed korozją lub zniszczeniem. W wyjątkowo wymagających miejscach sprawdzą się przedłużki 1” o wzmacnianych ściankach, jeszcze lepiej znoszące np. wilgoć czy zmienne temperatury.

Prezentowane produkty japońskiej oraz niemieckiej produkcji to efekt wieloletnich badań i doświadczenia w skali globalnej. To dlatego przedłużki wyróżniają się dbałością o detale. Mają gwinty z gładkimi rowkami i głębokimi żłobieniami, dzięki czemu do ich wkręcenia nie musisz używać zbyt dużo siły. Z łatwością umieścisz je nawet w trudno dostępnym miejscu docelowym.

Zapraszamy na wygodne i szybkie zakupy w sklepie dla specjalistów Arpol!