×

Nasadki 6kątne 1/2"


Trwałe nasadki 6-kątne 1/2”

Przekonaj się, jak wysokiej jakości narzędzia i akcesoria zmieniają Twoją codzienną pracę: poprawiają komfort oraz wpływają na tempo realizacji zleceń. Zaskocz swoich klientów profesjonalizmem obsługi i zostaw w tyle konkurencję. W sklepie internetowym Arpol znajdziesz wytrzymałe i niezawodne narzędzia.

Filters

Jest 147 produktów.

Pokazano 1-12 z 147 pozycji

Postaw na wysoką jakość

Profesjonalne narzędzia i akcesoria odmienią Twój warsztat, serwis samochodowy, czy zakład. Przekonaj się, jak wykorzystując nasadki 1/2” Twoi pracownicy lepiej wywiązują się z terminów, pracują z większą wydajnością i precyzją. Wybierz produkty, które posłużą przez lata i będą wsparciem przy realizacji skomplikowanych zleceń. W Arpol oferujemy nasadki 6-kątne 1/2”Wera, Gedore, Stahlwille i Matador, które wyróżniają się na rynku narzędzi wysoką jakością, precyzją wykonania i ergonomią użytkowania. Jakość niemieckich produktów jest znana zarówno w Europie, jak i na świecie. Doceniają ją pracownicy, którzy na co dzień pracują z narzędziami oraz właściciele i prezesi firm, którzy decydując się na inwestycję w zamian otrzymują niezawodność i wieloletnią wytrzymałość. Polecamy naszym klientom nasadki 6-kątne 1/2” Stahlwille, Wera, Gedore i Matador oraz Koken – japońskiej marki z wieloletnim doświadczeniem.

Znajdź nasadki 6-kątne 1/2” dla siebie

W sklepie internetowym Arpol są dostępne wytrzymałe nasadki 1/2” 6- i 12kątne standardowe i długie, które przydadzą Ci się w codziennej pracy. Oferujemy również modele TORX® E oraz nasadki 1/2” trzpieniowe zarówno płaskie, jak i krzyżowe. Jeśli potrzebujesz sprzętu dla profesjonalistów i chcesz mieć wszystkie akcesoria zawsze pod ręką, wybierz zestaw kluczy nasadowych 1/2". Przekonaj się o wysokiej jakości naszych produktów i wybierz już dziś najlepsze nasadki 6-kątne 1/2",  nasadki 1”, czy nasadki 3/8” z oferty sklepu internetowego Arpol!