×

Szczypce do rur


Wiemy jak ważna jest doskonała jakość i niezawodność narzędzi ręcznych w codziennej pracy, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę wyselekcjonowanych produktów od najlepszych producentów. Wśród nich znajdziesz szczypce nastawne Knipex oraz Matador. To doskonała propozycja dla fachowców zajmujących się układaniem instalacji wodociągowych, grzewczych i innych. Sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/, w którym znajdziesz szczypce do rur i postaw na niezawodne produkty. 

Filters

Jest 85 produktów.

Pokazano 1-12 z 85 pozycji

Stabilne i bezpieczne – szczypce do rur

Jeśli poszukujesz solidnych i sprawdzonych rozwiązań, które realnie poprawią komfort oraz wydajność Twojej pracy, to doskonale trafiłeś. Od niemal 30 lat w ARPOL Narzędzia stawiamy na produkty, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz szczypce do rur marek Matador oraz Knipex. 

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy różne wersje narzędzi: 

    • nastawne, komponentowe

    • nastawne, PCV

    • „S”

    • 45 (‘ stopni)

    • 90 (‘ stopni)

    • Stillson.

Szeroki wybór modeli sprawia, że bez problemu znajdziesz to, czego najbardziej potrzebujesz. Poszczególne modele szczypiec różnią się między sobą powierzchnią chwytającą, kształtem chwytaków czy dodatkowymi funkcjami. Szczypce posiadają niezwykle praktyczną opcję regulacji za pomocą przycisku, co pozwala na precyzyjne dopasowanie rozstawu do wymiarów konkretnej rury. Knipex szczypce nastawne wymagają użycia niewielkiej siły dzięki funkcji samoczynnego zamykania, które likwiduje ryzyko niezamierzonego przestawienia ramion szczypiec.  

Wysokiej jakości materiały oraz bezpieczeństwo sprawiają, że szczypce do rur Knipex oraz Matador cieszą się ogromną popularnością. Sprawdź ofertę naszego sklepu online https://arpoltools.pl/ lub skontaktuj się z naszymi doradcami.