×

Szczypce do rur


Ze względu na duże wymagania stawiane narzędziom ręcznym, naszym klientom oferujemy wyłącznie oryginalne produkty niemieckiej jakości. Szczypce do rur Knipex i Matador to propozycje, które zainteresują fachowców zajmujących się układaniem instalacji wodociągowych, grzewczych i innych. Już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy! A w razie pytań – skonsultuj swój wybór z naszym doradcą.

Filters

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-12 z 68 pozycji

Stabilne i bezpieczne – niemieckie szczypce do rur

Zależy Ci na narzędziach, które będą solidne i realnie przyczynią się do poprawienia komfortu oraz wydajności Twojej pracy? Jak ekspert w swoim fachu, na pewno stawiasz na produkty odznaczające się funkcjonalnością. Wszystkie Twoje wymagania spełnią szczypce do rur Matador i Knipex dostępne w ofercie Arpol. Wśród przygotowanych propozycji są różne wersje narzędzi:

    • nastawne, komponentowe

    • nastawne, PCV

    • „S”

    • 45 (‘ stopni)

    • 90 (‘ stopni)

    • Stillson.

Poszczególne modele różnią się m.in. powierzchnią chwytającą, kształtem chwytaków czy dodatkowymi funkcjami. Niezwykle praktyczna jest opcja regulacji za pomocą przycisku, pozwalająca na bardzo precyzyjne dopasowanie rozstawu do gabarytów konkretnej rury. Pomocne w codziennej pracy okażą się też inne innowacje, w tym samozacisk, podwójna prowadnica, stabilizacja złącza wsuwkowego.

Doskonałą jakość reprezentowaną przez szczypce do rur Knipex i Matador udało się osiągnąć dzięki dobrej klasy materiałom – kutej stali chromowo-wanadowej oraz antypoślizgowej rękojeści z PCV. To właśnie detale sprawiają, że trzymanie narzędzie jest wygodne nawet w czasie wielogodzinnej pracy.