×

Narzędzia wielofunkcyjne


Narzędzia wielofunkcyjne do wielu zastosowań

Szukasz narzędzi wielofunkcyjnym, dzięki którym przeprowadzisz szereg prac? To świetne rozwiązanie, ponieważ produkty tego typu zajmują mało miejsca i oszczędzają Twój czas. W trakcie realizowania zadań nie musisz bowiem tracić go na szukanie i zmienianie narzędzi – wystarczy przełączenie funkcji lub zmiana nakładki i gotowe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem maszyn wielofunkcyjnych marki METABO oraz Milwaukee. To urządzenia, które doskonale sprawdzą się w każdym miejscu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Oszczędne i wydajne narzędzia wielofunkcyjne

Zastanawiasz się nad zakupem narzędzi wielofunkcyjnych? Te elektronarzędzia znajdziesz w naszej ofercie. Zobacz, jakie mają wyposażenie i opcje, zobacz, jak wygląda korzystanie z nich w każdych warunkach. Na uwagę zasługuje na pewno wyposażenie poszczególnych modeli. Oczywiście różni się ono, jednak wśród dostępnych opcji znajdziesz:

  • kilkunastostopniową regulację prędkości,
  • możliwość używania podczas cięcia i zdzierania,
  • elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem,
  • wydajny akumulator zapewniający dłuższy czas pracy po jednym naładowaniu,
  • dodatkowe wyposażenie, np. w zestaw do odsysania pyłu, ogranicznik głębokości, oświetlenie LED do pracy po zmroku.

Masz pytania odnośnie do konkretnego modelu narzędzi wielofunkcyjnych? Skontaktuj się z nami, a chętnie na wszystkie odpowiemy.

Zamów narzędzia wielofunkcyjne w ARPOL

Sklep internetowy ARPOL zaprasza do zamawiania narzędzi wielofunkcyjnych, które świetnie sprawdzają się w przydomowych warsztatach majsterkowiczów, jak również w rozbudowanych i nowoczesnych zakładach przemysłowych. Oferujemy zdalne wsparcie doradców i szybką realizację zamówień z dostawą na wskazany adres.