×

Zestawy kluczy płaskich obustronnych


Zestawy kluczy płaskich obustronnych przydadzą się zarówno majsterkowiczom, jak i zawodowym mechanikom, elektrykom czy monterom. Ze względu na mnogość końcówek śrub i wkrętów jakie podczas swojej pracy spotykają profesjonaliści warto aby w swoich podręcznych zestawach narzędziowych posiadali zestaw płaskich kluczy który będzie pomocny w najmniej spodziewanym momencie.

Zestawy kluczy płaskich obustronnych dostępne w sklepie internetowym https://arpol-tools.com/ posiadają różną ilość kluczy w komplecie co pozwala na wybór odpowiedniego zestawu.

Filters

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Zestawy kluczy płaskich obustronnych podstawą wyposażenia profesjonalisty

Sklep internetowy z narzędziami https://arpol-tools.com/ oferuje zestawy kluczy płaskich obustronnych marki MATADOR, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Każdy z kluczy płaskich obustronnych z zestawu wykonany został z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej z powierzchnią matowo chromowaną. Płaskie, szlifowane i polerowane główki pozwalają na pracę w ograniczonych przestrzeniach.

Dzięki temu klucze płaskie obustronnie są bardziej odporne na osiadanie brudu, oleju oraz innych zanieczyszczeń. To ważne zwłaszcza w momencie, w którym klucze będą poddawane częstej eksploatacji.