×
Filtruj wg
Price
-

Nasadki udarowe 6kątne 2.1/2"


Nasadki udarowe 6-kątne 2.1/2”

Potrzebne Ci niezawodne nasadki udarowe 6-kątne 2.1/2”? To niezbędne w codziennej pracy monterów, ślusarzy czy wulkanizatorów elementy uzupełniające do grzechotek oraz kluczy. Razem tworzą kompatybilny, solidny zestaw sprzyjający realizowaniu najczęstszych zadań – dokręcaniu i odkręcaniu śrub umieszczonych nawet w trudno dostępnych miejscach. Te japońskiej i niemieckiej produkcji znajdziesz w eksperckim sklepie Arpol!

Filters

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Najlepsze nasadki udarowe Koken i Matador

W asortymencie umieściliśmy nasadki udarowe 6-kątne 2.1/2” Koken i Matador, które są matowe, pokryte czarną powłoką oksydowaną. Dzięki przemysłowemu wykończeniu elementów, zyskują one na wytrzymałości, stają się bardziej sztywne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Powstają ze stali chromowo-molibdenowej, co czyni je twardymi, nie podatnymi na procesy korozji, gotowymi do wiercenia zgrubnego nawet w betonie!

Proponujemy kilka wersji elementów przeznaczonych do użytkowania z narzędziami z napędem, takimi jak wkrętarki czy klucze udarowe. Wśród nich są:

  • nasadki 2.1/2, udarowe 6-kątne (MATADOR, KOKEN)
  • nasadki 2.1/2, udarowe 6-kątne długie (KOKEN)
  • nasadki 2.1/2, udarowe 12-kątne (KOKEN)
  • nasadki 2.1/2, udarowe trzpieniowe 6-kątne HEX (KOKEN)

Szukasz oryginalnych i niezawodnych narzędzi oraz akcesoriów do nich? Postaw na nasadki udarowe 6-kątne 2.1/2” Matador lub Koken. To wybory popularne wśród specjalistów na całym świecie, którym zależy na poprawieniu efektywności pracy oraz komfortu jej wykonywania. Zapraszamy na szybkie i bezpieczne zakupy internetowe w Arpol!