×

Lista produktów marki KNIPEX

Knipex to niemiecka firma, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych narzędzi ręcznych. Marka funkcjonuje na rynku od niemal 140 lat, nieustannie poszerzając i doskonaląc całą gamę swoich produktów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii narzędzia marki Knipex charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz trwałością. Niemiecki producent kładzie szczególny nacisk na kontrolę jakości asortymentu opuszczającego linie produkcyjne.

Wśród polskich odbiorców największą popularnością cieszą się szczypce i pincety precyzyjne marki Knipex. Produkty tej firmy znajdują szerokie zastosowanie wśród elektryków, specjalistów budowlanych oraz osób wykonujących prace zbrojarskie. Szczypce izolowane oraz ściągacze izolacji to kolejna kategoria produktów, która cieszy się dużym uznaniem profesjonalistów na całym świecie. Narzędzia Knipex są również wykorzystywane podczas akcji ratowniczych. Prawdziwym hitem oferty niemieckiego producenta jest połączenie szczypiec i klucza w jednym narzędziu, które zastępuje wieloczęściowy zestaw.

Wybierz nowoczesne i funkcjonalne produkty marki Knipex. Zadbaj o najlepsze warunki pracy w warsztacie i podnieś efektywność swojego zespołu.

Narzędzia profesjonalne Knipex

Wiemy, że do wykonywania prac na zlecenie potrzebujesz profesjonalnych narzędzi. Te marki Knipex, które znajdziesz w naszej ofercie, na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Są nie tylko funkcjonalne, ale też ergonomiczne i solidnie wykonane. Ich największą zaletą jest to, że występują w bardzo wielu wariantach, dlatego z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. Możesz kupić tylko jeden produkt albo skompletować cały zestaw, który przyda się w każdym warsztacie. 

Polecamy profesjonalne narzędzia, bo w przeciwieństwie do jakichkolwiek innych są one niezawodne i bezawaryjne. Nie powodują nieplanowanych przestojów w pracy i pozwalają na planowanie czynności z wyprzedzeniem. 

Knipex – narzędzia dla wymagających

Mamy bardzo bogaty asortyment narzędzi niemieckiej marki Knipex. Są to głównie szczypce i kleszcze o zróżnicowanych parametrach. Oferta obejmuje zarówno uniwersalne produkty, jak i te wyspecjalizowane, np. szczypce do pierścieni, do syfonów sanitarnych i złączy. Tak samo jest z kluczami, które są dostępne w wersji neutralnej, do wielu zastosowań i przeznaczone do konkretnych prac – nastawne do rur, nastawne regulowane, szpiczaste. Aligator czy Cobra to tylko niektóre z proponowanych opcji. 

Szczypce i klucze Knipex mają szereg praktycznych rozwiązań. Zalicza się do nich np. rękojeść z wielokomponentowymi nakładkami, mocny zacisk chroniący przed zsuwaniem się z nakrętek, duża stabilność złącza wsuwkowego za sprawą podwójnej prowadnicy oraz wiele innych innowacyjnych opcji.

Niemiecka jakość w ARPOL

W sklepie ARPOL bardzo starannie selekcjonujemy asortyment, który następnie przedstawiamy naszym klientom. Mogą oni wybrać różne narzędzia, ale wszystkie autorstwa Knipex spełnią ich oczekiwania tak pod względem ergonomii, jak i niezawodności czy estetyki pracy. Profesjonalne narzędzia odpowiadają współczesnym standardom. Na pewno Cię nie zawiodą! 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Specjaliści ARPOL świetnie znają profesjonalne narzędzia Knipex i są w stanie doradzić Ci podczas zakupów. Na pewno pomogą w porównaniu różnych rozwiązań i dobraniu tych, które najlepiej odpowiedzą na Twoje indywidualne potrzeby. 

Jest 521 produktów.

Pokazano 1-12 z 521 pozycji