×

Lista produktów marki WERA

Firma Wera to znany, niemiecki producent narzędzi ręcznych, który eksportuje swoje produkty do krajów na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym tej marki są specjalistyczne wkrętaki do profesjonalnych zastosowań. Firma została założona w 1936 roku i od tego czasu nieustannie rozwija technologie produkcji oraz asortyment oferowanych narzędzi. Produkty marki Wera są chętnie wybierane przez specjalistów pracujących w branży budowlanej, motoryzacyjnej, lotniczej oraz elektronicznej.

Hasło przewodnie „Be a Tool Rebel” doskonale wpisuje się w wizerunek marki, która produkuje sprzęt dla najbardziej wymagających Klientów. Wera jest największym licencjonowanym producentem narzędzi w systemie Torx. Firma ma na swoim koncie projekt i wdrożenie linii produktów pod marką Red Bull Racing. Wysokiej jakości wkrętaki, końcówki oraz klucze świetnie sprawdzają się w trakcie zaawansowanych prac montażowych i serwisowych. Dużym atutem jest ergonomiczny kształt uchwytów, który zwiększa komfort wykonywania codziennych zadań.

Wybierz profesjonalne narzędzia ręczne marki Wera i usprawnij pracę swojego zespołu.

Narzędzia profesjonalne WERA

Prezentowany przez nas niezwykle bogaty, urozmaicony i stale aktualizowany asortyment firmy WERA to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców. Jeżeli jesteś specjalistą, na pewno zależy Ci na korzystaniu wyłącznie z profesjonalnych narzędzi. Te, które projektuje i wykonuje WERA nadają się dla przedstawicieli wszystkich branż, w tym lotniczej, elektronicznej, budowlanej czy motoryzacyjnej. Mamy tysiące opcji, spośród których wybierzesz te, najlepsze dla siebie. Skomponuj kompletny zestaw i ciesz się wszystkimi możliwościami, jakie Ci oferuje. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzędzi WERA, jakie zebraliśmy w internetowym sklepie ARPOL. Tworząc asortyment, kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów, stąd obecność profesjonalnych narzędzi ręcznych marki WERA. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – nie wahaj się z nami skontaktować! 

WERA – doskonałe narzędzia ręczne

Profesjonalne narzędzia WERA to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania wynikająca ze stosowania wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych. Zalicza się do nich np. końcówka wypalana promieniem lasera czy wielokomponentowa rękojeść. Wszystko z myślą o Twoim komforcie, ale też bezpieczeństwie na stanowisku pracy.

Zwróć uwagę na kolorystykę kluczy i wkrętaków. Czerwone, zielone – takie rozróżnienie służy łatwiejszej nawigacji i wyszukiwaniu narzędzi w skrzynce przy minimalnym wysiłku. 

Zamów profesjonalne narzędzia WERA

W sklepie ARPOL prowadzimy sprzedaż online narzędzi WERA, udostępniając Ci sprawdzone rozwiązania, którym zaufały miliony klientów z całego świata. Niemiecka jakość i precyzja są obietnicą niezawodności, na której tak zależy fachowcom. Jeżeli jesteś na etapie wyposażaniu parku narzędziowego, modernizowania go lub zmieniania profilu działalności, zrób zakupy w ARPOL. Gwarantujemy sprawną, szybką realizację zamówień na terenie całego kraju. Bogaty wybór i niskie ceny wyróżniają narzędzia ręczne WERA, które u nas znajdziesz. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany swoimi zakupami! 

Jest 2651 produktów.

Pokazano 1-12 z 2651 pozycji