×

Lista produktów marki WERA

Firma Wera to znany, niemiecki producent narzędzi ręcznych, który eksportuje swoje produkty do krajów na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym tej marki są specjalistyczne wkrętaki do profesjonalnych zastosowań. Firma została założona w 1936 roku i od tego czasu nieustannie rozwija technologie produkcji oraz asortyment oferowanych narzędzi. Produkty marki Wera są chętnie wybierane przez specjalistów pracujących w branży budowlanej, motoryzacyjnej, lotniczej oraz elektronicznej. Narzędzia Wera to narzędzia ręczne, które znajdą zastosowanie zarówno wśród profesjonalistów jak i hobbystów.

Hasło przewodnie Producenta „Be a Tool Rebel” doskonale wpisuje się w wizerunek marki, która produkuje sprzęt dla najbardziej wymagających Klientów. Wera jest największym licencjonowanym producentem narzędzi w systemie Torx. Firma ma na swoim koncie projekt i wdrożenie linii produktów pod marką Red Bull Racing. Wysokiej jakości wkrętaki, końcówki oraz klucze świetnie sprawdzają się w trakcie zaawansowanych prac montażowych i serwisowych. Dużym atutem jest ergonomiczny kształt uchwytów, który zwiększa komfort wykonywania codziennych zadań.

Wybierz profesjonalne narzędzia ręczne marki Wera i usprawnij pracę swojego zespołu.

Narzędzia profesjonalne WERA

Prezentowany w sklepie internetowym z narzędziami ARPOL asortyment produktów WERA jest bardzo szeroki od wkrętaków, bitów, klucze trzpieniowe, klucze dynamometryczne, nasadki aż po zestawy narzędzi. Szeroki asortyment firmy WERA to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców. Jeżeli jesteś specjalistą, na pewno zależy Ci na korzystaniu wyłącznie z profesjonalnych narzędzi. Te, które projektuje i wykonuje WERA nadają się dla przedstawicieli wszystkich branż: lotniczej, elektronicznej, budowlanej czy motoryzacyjnej. Mamy tysiące opcji, spośród których wybierzesz te, najlepsze dla siebie. Skomponuj kompletny zestaw i ciesz się wszystkimi możliwościami, jakie WERA oferuje. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą narzędzi WERA, jakie zebraliśmy w internetowym sklepie z narzędziami ARPOL. Tworząc asortyment, kierowaliśmy się potrzebami naszych klientów, stąd obecność profesjonalnych narzędzi ręcznych marki WERA.

WERA wysokiej jakości narzędzia ręczne

Profesjonalne narzędzia WERA to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania wynikająca ze stosowania wyselekcjonowanych materiałów konstrukcyjnych. Zalicza się do nich np. końcówka wypalana promieniem lasera czy wielokomponentowa rękojeść. Wszystko z myślą o komforcie pracy, specjalisty, który na co dzień pracuje z narzędziami.

WERA produkując swoje narzędzia szczególnie klucze trzpieniowe wprowadziła system kolorów, który pozwala na rozróżnieniu rozmiarów danego klucza a przy okazji pomaga w łatwiejszej nawigacji przy pracy.

Zamów profesjonalne narzędzia WERA

W sklepie internetowym z narzędziami ARPOL prowadzimy sprzedaż online narzędzi WERA, oferujemy naszym Klientom tylko sprawdzone rozwiązania, którym zaufały miliony klientów z całego świata. Niemiecka jakość i precyzja są obietnicą niezawodności, na której tak zależy profesjonalistom. Jeżeli jesteś na etapie wyposażaniu parku narzędziowego, modernizowania go lub zmieniania profilu działalności, zrób zakupy w sklepie internetowym z narzędziami ARPOL. Gwarantujemy sprawną, szybką realizację zamówień na terenie całego kraju. Bogaty wybór i niskie ceny wyróżniają narzędzia ręczne WERA, które u nas znajdziesz. Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany swoimi zakupami! 

Jest 2426 produktów.

Pokazano 1-12 z 2426 pozycji