×

Lista produktów marki METABO

Metabo to doskonale znana niemiecka marka, która powstała w 1923 roku. Obecnie firma zatrudnia 2000 pracowników i prowadzi ponad 100 oddziałów na całym świecie. Niemiecki producent jest światowym liderem w technologii akumulatorowej. Metabo uzyskało ponad 700 patentów oraz praw ochronnych. Aktualnie firma posiada zakłady produkcyjne w Nürtingen i Szanghaju.

Producent profesjonalnych narzędzi oraz elektrosprzętu oferuje zróżnicowany asortyment dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów Metabo jest wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz efektywność nawet podczas pracy w trudnych warunkach warsztatowych. Jednym z priorytetów niemieckiego producenta jest dynamiczny rozwój wizji bezprzewodowego placu budowy. Obok dużego wyboru narzędzi warsztatowych Metabo oferuje sprzęt wykorzystywany w rzemiośle budowlanym i renowacyjnym oraz narzędzia do profesjonalnej obróbki metalu w przemyśle.

Postaw na duży wybór elektronarzędzi i zapewnij sobie nieograniczone możliwości dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb warsztatu.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-12 z 43 pozycji