×

Lista produktów marki METABO

Metabo to doskonale znana niemiecka marka, która powstała w 1923 roku. Obecnie firma zatrudnia bliko 2000 pracowników i prowadzi ponad 100 oddziałów na całym świecie. Niemiecki producent jest światowym liderem w technologii akumulatorowej. Metabo uzyskało ponad 700 patentów oraz praw ochronnych. Aktualnie firma posiada zakłady produkcyjne w Nürtingen i Szanghaju.

Producent profesjonalnych narzędzi oferuje zróżnicowany asortyment dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów Metabo jest wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz efektywność nawet podczas pracy w trudnych warunkach warsztatowych. Jednym z priorytetów niemieckiego producenta jest dynamiczny rozwój wizji bezprzewodowego warsztatu, w którym pracuje na narzędziach akumulatorowych. Niemieckie narzędzia warsztatowe to tylko część asortymentu, Metabo oferuje również sprzęt wykorzystywany przemyśle budowlanym czy samochodowym a także narzędzia do profesjonalnej obróbki metalu w przemyśle.

Warto postawić na szeroki wybór elektronarzędzi Metabo i zapewnić sobie nieograniczone możliwości dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb swojego warsztatu.

Narzędzia akumulatorowego Metabo

Metabo to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, która dała się poznać szerszemu gronu odbiorców jako dostawca niezawodnych elektronarzędzi. Mając wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi profesjonalnych, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek producentów narzędzi na świecie. Po proponowane przez Metabo rozwiązania sięgają głównie profesjonaliści z wielu dziedzin. Posiadając profesjonalny zestaw narzędzi akumulatorowych Metabo masz pewność, że pracujesz w oparciu o najnowsze rozwiązania w dziedzinie narzędzi akumulatorowych. 

Metabo dostarcza rozwiązania dla firm pracujących pod dachem i w plenerze. Zaopatruje w elektronarzędzia ekspertów trudniących się rzemiosłem, budowlanką, obróbką metali. Do ich dyspozycji oddaje szereg wielofunkcyjnych narzędzi takich jak wiertarki i wkrętarki, piły, szlifierki czy narzędzia do skrawania. W zależności od miejsca i zasięgu realizowanych zadań, powyższe elektronarzędzia mogą być zasilane akumulatorowo, sieciowo lub pneumatycznie. Ogromna ilość dostępnych opcji sprawia, że każdy znajdzie w Metabo profesjonalne narzędzia idealne dla swoich potrzeb i profilu swojej działalności

Elektronarzędzia Metabo

W naszym sklepie internetowym z narzędziami oferujemy swoim Klientom bogaty i różnorodny asortyment profesjonalnych elektronarzędzi marki Metabo. Wśród nich znajdziesz wiertarko-wkrętarki o różnych parametrach. Ich cena zależy m.in. parametrów technicznych maszyny. Sprzedawane w wygodnych walizkach świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszym warsztacie, jak i dużym zakładzie przemysłowym.

Zestaw narzędzi akumulatorowych Metabo

Jeśli interesują Cię profesjonalne narzędzia akumulatorowe to w sklepie internetowym z narzędziami ARPOL znajdziesz wszystko to czego potrzebujesz. ARPOL Narzędzia to autoryzowany sprzedawca elektronarzędzi tej marki i jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z elektronarzędziami oferujących tego typu asortyment. Zakupy u nas oznaczają oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Zawsze możesz skorzystać ze zdalnej pomocy wyspecjalizowanych doradców, którzy znają się na nowoczesnych sprzętach i po poznaniu Twoich oczekiwań doradza jakie narzędzie najlepiej wybierać, by zapewnić sobie komfort i wysoką jakość wykonywanej pracy.  

 

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-12 z 53 pozycji