×

Lista produktów marki METABO

Metabo to doskonale znana niemiecka marka, która powstała w 1923 roku. Obecnie firma zatrudnia 2000 pracowników i prowadzi ponad 100 oddziałów na całym świecie. Niemiecki producent jest światowym liderem w technologii akumulatorowej. Metabo uzyskało ponad 700 patentów oraz praw ochronnych. Aktualnie firma posiada zakłady produkcyjne w Nürtingen i Szanghaju.

Producent profesjonalnych narzędzi oraz elektrosprzętu oferuje zróżnicowany asortyment dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów Metabo jest wysoka jakość wykonania, niezawodność oraz efektywność nawet podczas pracy w trudnych warunkach warsztatowych. Jednym z priorytetów niemieckiego producenta jest dynamiczny rozwój wizji bezprzewodowego placu budowy. Obok dużego wyboru narzędzi warsztatowych Metabo oferuje sprzęt wykorzystywany w rzemiośle budowlanym i renowacyjnym oraz narzędzia do profesjonalnej obróbki metalu w przemyśle.

Postaw na duży wybór elektronarzędzi i zapewnij sobie nieograniczone możliwości dostosowania sprzętu do indywidualnych potrzeb warsztatu.

Narzędzia profesjonalne Metabo

Metabo to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, która dała się poznać szerszemu gronu odbiorców jako dostawca niezawodnych elektronarzędzi. Mając wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji narzędzi profesjonalnych, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Po proponowane przez Metabo rozwiązania sięgają głównie specjaliści z wielu dziedzin

Metabo dostarcza rozwiązania dla firm pracujących pod dachem i w plenerze. Zaopatruje w elektronarzędzia ekspertów trudniących się rzemiosłem, budowlanką, obróbką metali. Do ich dyspozycji oddaje szereg wielofunkcyjnych narzędzi takich jak wiertarki i wkrętarki, piły, szlifierki. W zależności od miejsca i zasięgu realizowanych zadań, powyższe elektronarzędzia mogą być zasilane akumulatorowo, przewodowo lub pneumatycznie. Ogromna ilość dostępnych opcji sprawia, że każdy fachowiec znajdzie w Metabo profesjonalne narzędzia idealne dla swoich potrzeb. 

Asortyment narzędzi Metabo

Możemy zapewnić, że mamy bogaty i różnorodny asortyment profesjonalnych narzędzi marki Metabo. Wśród nich znajdziesz wiertarko-wkrętarki o różnych parametrach. Ich cena zależy m.in. od pojemności i napięcia akumulatora. Sprzedawane w wygodnych walizkach świetnie sprawdzą się zarówno w mniejszym warsztacie, jak i dużym zakładzie przemysłowym. Sięgnij po te i inne produkty z oferty – wiertarki pneumatyczne, pistolety natryskowe, szlifierki z akcesoriami. Zapraszamy! 

Zamawiaj profesjonalne narzędzia w ARPOL

Interesują Cię profesjonalne narzędzia Metabo? ARPOL to autoryzowany sprzedawca elektronarzędzi tej marki i jeden z największych w Polsce sklepów internetowych oferujących tego typu asortyment. Zakupy u nas oznaczają oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Zawsze możesz skorzystać ze zdalnej pomocy wyspecjalizowanych doradców, którzy znają się na nowoczesnych sprzętach i po poznaniu Twoich potrzeb czy wątpliwości udzielą wyczerpujących odpowiedzi. 

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji