×

Lista produktów marki PELI

Peli jest amerykańską firmą, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnego oświetlenia oraz solidnych skrzyń i walizek transportowych. Wszystkie oferowane rozwiązania są dostosowane do realizacji wymagających zadań w szczególnie trudnych warunkach. Sprzęt marki Peli został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Zgodność z normami jakościowymi ATEX jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego standardu proponowanych rozwiązań.

W asortymencie marki Peli dostępny jest duży wybór latarek specjalistycznych, taktycznych oraz osobistych. Ponadto w ofercie znajdują się lampy elastyczne, czołowe oraz oświetlenie LED zamontowane na masztach. Amerykański producent dostarcza także wysokiej klasy oświetlenie terenowe, podwodne oraz najaśnice akumulatorowe. Lampy marki Peli są wyposażone w zasilanie akumulatorowe i stanowią niezależne źródło światła. Oświetlenie tej marki jest powszechnie wykorzystywane podczas akcji gaśniczych i ratunkowych oraz w trakcie operacji wojskowych.

Wybierz ofertę autoryzowanego dystrybutora marki Peli. Postaw na wysokiej jakości oświetlenie, które znacząco poprawi warunki pracy w Twoim warsztacie.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji