×

Lista produktów marki PELI

Peli jest amerykańską firmą, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnego oświetlenia oraz solidnych skrzyń i walizek transportowych. Wszystkie oferowane rozwiązania są dostosowane do realizacji wymagających zadań w szczególnie trudnych warunkach. Sprzęt marki Peli został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach. Oświetlenie to posiada najwięcej certyfikatów bezpieczeństwa wśród wszystkich producentów. Certyfikaty te potwierdzają spełnienie najsurowszych norm, spełniając cały szereg stosowanych na świecie wymogów bezpieczeństwa, które są kluczowe w straży, przemyśle czy w wojsku Zgodność z normami jakościowymi ATEX jest najlepszym potwierdzeniem wysokiego standardu proponowanych rozwiązań.

Oświetlenie PELI

Amerykański producent dostarcza na rynek wysokiej jakości oświetlenie terenowe, oświetlenie wykorzystywane przez nurków a także najaśnice akumulatorowe. W asortymencie marki Peli dostępny jest duży wybór latarek specjalistycznych, taktycznych oraz osobistych, takie jak lampy LED zamontowane na wysuwanych masztach, latarki czołowe i latarki ręczne. Amerykański producent dostarcza także wysokiej klasy oświetlenie terenowe, podwodne oraz najaśnice akumulatorowe. Lampy marki Peli są wyposażone w zasilanie akumulatorowe i stanowią niezależne źródło światła. Oświetlenie tej marki jest powszechnie wykorzystywane podczas akcji gaśniczych i ratunkowych oraz w trakcie operacji wojskowych.

W sklepie internetowym z narzędziami ARPOL znajdziesz różnego rodzaju uświetnienie z gamy produktów PELI.

Skrzynie transportowe Peli

Peli to dostawca profesjonalnych skrzyń transportowych, które ułatwiają przechowywanie oraz transport podręcznych, potrzebnych w pracy akcesoriów. Kompleksowe rozwiązania oferowane przez tę markę cieszą się uznaniem na całym świecie, dlatego musiały znaleźć się także w internetowym sklepie ARPOL. To nasza propozycja dla klientów, którzy ufają amerykańskiej jakości, innowacjom oraz cenią sobie praktyczne rozwiązania przydatne w codziennej pracy. Posiadając skrzynie Peli będziesz mieć pewność, że pracujesz w oparciu o najlepsze rozwiązania na rynku. Skrzynie transportowe Peli cechują się przede wszystkim niesamowitą wytrzymałością, wodoszczelnością i pyłoszczelnością. Każda ze skrzyń wyposażona jest w zawór wyrównujący ciśnienie powstające przy przemieszczaniu się pod wodą lub samolotem, dodatkowo uszczelniony wkładką z GORE-TEXu. Mimo swojej solidnej budowy skrzynie transportowe Peli są niezwykle lekkie i wytrzymałe zawdzięcza trójwarstwowej strukturze. Zamykana na dwustopniowe zatrzaski z możliwością zabezpieczenia jej kłódką. Wszystkie metalowe części wykonane są ze stali nierdzewnej. Zawiasy posiadają dodatkowe ożebrowanie chroniące je przed uszkodzeniem. Krawędzie skrzyni są zaokrąglone co rozprasza siłę uderzenia w przypadku upadku skrzyni z dużej wysokości. Skrzynie transportowe Peli przystosowane są do modułowego przewożenia i transportu lotniczego. Skrzynie i walizki Peli występują bez wypełnienia lub z wypełnieniem gąbkowym pick&plug oraz z wypełnieniami wykonanymi na zamówienie. Można również zainstalować specjalny organizer w wieku skrzyni. Skrzynia wyposażona jest w solidne kółka transportowe z nierdzewnymi łożyskami oraz uchwyty  do ciągnięcia.

Zamawiaj solidne lampy oświetleniowe Peli

Peli to producent zaawansowanych technologicznie a zarazem funkcjonalnych reflektorów i latarki dla wymagających osób. Gdy chcesz doświetlić swoje miejsce pracy, sprawdź dostępne w naszym sklepie internetowym produkty oświetleniowe. Świetnie nadadzą się one do użytku plenerowego, bo mają solidne, stabilne podstawy na każdy grunt, szczelne oprawy oraz mocne, ale nie oślepiające żarówki. Latarki Peli dla Ciebie i Twoich współpracowników na pewno będą cieszyły się sympatią i uznaniem w każdych okolicznościach. Przekonaj się o tym, inwestując w sprawdzone rozwiązania technologiczne amerykańskiej marki.

Przekonaj się, że wybierając produkty z oferty Peli dbasz o odpowiednie oświetlenie miejsca pracy przy pomocy lamp, przez co złe warunki pogodowe czy mrok nie przeszkodzą w prawidłowym wykonywaniu swojej pracy. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego oświetlenia to zachęcamy do obejrzenia reflektorów mobilnych Peli, jak również latarek czołowych, których ofertę znajdziesz w sklepie internetowym ARPOL.

Oprócz oświetlenia w sklepie znajdziesz również szeroką gamę skrzyń transportowych i walizek Peli. Zwróć uwagę na detale – uszczelnienie skrzyń wkładką z GORE-TEXu, które zapewnia ochronę przed zalaniem i niekontrolowanym przemieszczaniem się wyposażenia czy dwustopniowe zatrzaski, które można dodatkowo zabezpieczyć kłódką.

Filters

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji