×

Lista produktów marki BEDRUNKA+ HIRTH

Bedrunka+Hirth to niemiecki producent, który od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji urządzeń powszechnie stosowanych w branży przemysłowej oraz sektorze handlu i usług. Znakiem rozpoznawczym marki jest innowacyjność proponowanych rozwiązań, które podnoszą standardy wykonywanych zadań. Wysokiej jakości materiały i staranny dobór komponentów przekładają się na wysoką jakość produktów tego producenta.

Firma Bedrunka+Hirth oferuje bogaty asortyment mebli warsztatowych, wśród których największą popularnością cieszą się szafki warsztatowe z szufladami, stacje robocze, mobilne stoły warsztatowe, stoły CNC oraz mobilne zestawy logistyczne. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i perfekcyjnym dopracowaniem szczegółów oraz zgodnością z zasadami ergonomii. Nowością w ofercie niemieckiego dostawcy Bedrunka są modułowe szafy z serii Tool Server Modular, wyposażone w sterowanie elektroniczne oraz nowoczesne systemy zarządzania narzędziami Tool Server System. Produkty te sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest ścisła kontrola wydawanego sprzętu. Niemiecka marka wprowadza zupełnie nowe standardy w zakresie pracy z narzędziami.

Wybierz produkty Bedrunka Hirth i zadbaj o perfekcyjną organizację stanowiska roboczego w Twoim warsztacie.

Narzędzia profesjonalne Bedrunka+Hirth

Zależy Ci na tym, aby wyposażenie Twojego warsztatu czy zakładu przemysłowego było nowoczesne? Wybierając profesjonalne narzędzia Bedrunka Hirth, które precyzyjnie odpowiadają na wszystkie potrzeby współczesnych profesjonalistów, którzy stawiają na wysoką jakość produktów z jakimi pracują a przede wszystkim na ergonomię stanowiska pracy. Klienci ARPOL Narzędzia coraz chętniej sięgają po rozwiązania jakie proponuje Bedrunka, ponieważ zależy im na poprawieniu ergonomii pracy oraz zwiększeniu jej wydajności.

Dzisiaj dużą wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa i komfortu pracy własnej. Nic nie zapewni go lepiej niż odpowiednie narzędzia i akcesoria. Rozwiązania jakie proponuje Berdunka Hirth są dedykowane różnym gałęziom przemysłu, w tym chemicznemu, farmaceutycznemu, lotniczemu, samochodowemu czy elektronicznemu. Zespół doradców z ARPOL Narzędzia chętnie doradzi, które z rozwiązań oferowanych przez będą najlepsze dla Ciebie i Twoich pracowników.

Szafki warsztatowe z szufladami

Bedrunka to znane niemieckie przedsiębiorstwo, które ma do zaoferowania całą gamę profesjonalnych rozwiązań takich jak szafki warsztatowe z szufladami, które można dowolnie konfigurować i projektować pod indywidualne zamówienie. Producent ma w swojej ofercie zarówno pojedyncze elementy, z których można w łatwy sposób zagospodarować własną przestrzeń warsztatową, jak i gotowe już, skonfigurowane systemy – szafek warsztatowych z szufladami, do magazynowania, stacje robocze, stoły CNC, systemy logistyczne, regałowe, szafy, krzesła oraz ławki. 

Mobilne stoły warsztatowe

Ważnym produktem marki Bedrunka są mobilne stoły warsztatowe oraz stoły CNC, które sprostają wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym Klientów, oferując doskonały stosunek ceny do jakości oraz krótki czas realizacji na dostawę zamówienia pod wskazany adres. Bez względu na to, czy dopiero urządzasz swoje przedsiębiorstwo, czy modernizujesz przestrzeń roboczą, czy szukasz sposobu na jej rozbudowanie, aby zmienić czy zwiększyć zakres swoich działań.

Sprawdź te oraz wiele innych dostępnych za naszym pośrednictwem. Doradcy ARPOL mają na ich temat rozległą wiedzę, dlatego chętnie doradzą i opowiedzą o specyfikacji każdego z produktów dostępnych w sprzedaży online.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji