×

Lista produktów marki KUKKO

Firma Kukko to znany niemiecki producent narzędzi, który rozpoczął swoją działalność w 1919 roku. Wizja oraz zaangażowanie w realizację założonych celów sprawiły, że marka stworzona przez Alfreda Kleinbongartza i Emila Kaisea szybko zyskała dużą rozpoznawalność na rodzimym rynku. Obecnie produkty tego dostawcy są doskonale znane wśród profesjonalistów na całym świecie. Szczególnie dużą renomą cieszą się wysokiej jakości narzędzia do demontażu.

Marka Kukko specjalizuje się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Produkty niemieckiego dostawcy trafiają obecnie do odbiorców w 100 krajach na całym świecie. Priorytetem dla firmy Kukko jest spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Wysoka jakość narzędzi to wypadkowa sumiennej pracy oraz wyjątkowych umiejętności. Wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów zapewniło marce Kukko drogę do międzynarodowego sukcesu.

Produkty niemieckiego dostawcy są ważnym elementem asortymentu oferowanego przez sklep internetowy ARPOL. Wybierz najwyższą jakość, trwałość i niezawodność. Podnieść komfort pracy używając profesjonalnych narzędzi Kukko.

Jest 84 produktów.

Pokazano 1-12 z 84 pozycji