×

Lista produktów marki PROMAT

Marka Promat należy do niemieckiej grupy kapitałowej NORDWEST, która jest jedną z największych firm działających w branży narzędziowej. Oferowany przez nią asortyment został przygotowany z myślą o specjalistach i profesjonalistach, którzy na codzien w swojej pracy wyrzystują różnego rodzaju narzędzia. Promat, to marka narzędzi, która dostarcza blisko 8000 produktów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością. Narzędzia tej firmy sprawdzają się podczas wykonywania najbardziej wymagających prac w każdej z branż.

W asortymencie marki Promat dostępne są przede wszystkim narzędzia do śrub, wkrętów i nakrętek, narzędzia ręczne, elektryczne i pneumatyczne, a także duży wybór produktów z zakresu techniki pomiarowej, powierzchniowej i naprężania.

Narzędzia Promat dorównują jakością ich markowym odpowiednikom, a jednocześnie stanowią ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąża budżetu. Wszystkie narzędzia tego producenta spełniają rygorystyczne normy ISO oraz DIN. Narzędzia marki Promat są dostępne w sieci 450 specjalistycznych placówek handlowych. Oficjalnym dystrybutorem narzędzi Promat jest ARPOL Narzędzia Profesjonalne a w naszym sklepie internetowym z narzędziami w łatwy sposób każdy z Klientów może sprawdzić jakie narzędzia Promat można zakupić.

Skorzystaj z bogatej oferty marki narzędzi Promat i wybierz te narzędzia, które będą dopasowane do Twoich potrzeb i zoptymalizuj koszty procesów w swoim zakładzie.

Profesjonalne narzędzia Promat na wyciągnięcie ręki

Niemiecka jakość od lat uchodzi za najlepszą i taką, której warto zaufać i warto w nią zainwestować, a teraz możesz to zrobić szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu. W asortymencie naszego sklepu internetowego z narzędziami znajdziesz profesjonalne narzędzia Promat, które są projektowane zgodnie z aktualnymi normami jakości i bezpieczeństwa.

W ofercie sklepu internetowego z narzędziami ARPOL spośród wielu tysięcy różnych narzędzi marki Promat proponujemy naszym Klientom narzędzia pomiarowe: suwmiarki, głębokościomierze czy mikrometry jak i akcesoria ułatwiające co dzienną pracę na budowach czy w firmach produkcyjnych.
Profesjonalne narzędzia przydadzą się wszędzie, a szczególnie w firmach, które pretendują do tytułu lidera w swojej branży i chcą wyprzedzić konkurencję. Dzięki łatwo dostępnym w naszym sklepie internetowym narzędziom marki Promat nasi Klienci wybierając tą właśnie markę z łatwością osiągną swoje zamierzone cele!

Narzędzia Promat to kilka kategorii produktów dedykowanych różnym sektorom gospodarki. Przydają się one w prowadzeniu prac techniką powierzchniową, pomiarową oraz naprężania. Są doskonałe także do innych zadań budowlanych. Nasi eksperci doradzą, co wybrać, aby móc w pełni wykorzystać potencjał akcesoriów ręcznych, elektrycznych i pneumatycznych narzędzi tej właśnie marki. 

Szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi Promat

Wiemy, że szukając profesjonalnych narzędzi, zwraca się szczególną uwagę na najdrobniejsze detale. Dlatego, chcąc sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy bogaty i zróżnicowany asortyment narzędzi marki Promat jakie prezentujemy w naszym sklepie internetowym z narzędziami. Wśród najbardziej popularnych narzędzi Promat w asortymencie naszego sklepu znajdują się: Latarki czołowe i kieszonkowe, miary zwijane, mikrometry analogowe, noże uniwersalne, z łamanym ostrzem, noże składane, noże dla elektryków, poziomice aluminiowe, tarcze ze stali nierdzewnej i szlachetnej a także suwmiarki. Asortyment jest wciąż powiększany i już niebawem pojawią się kolejne profesjonalne narzędzia marki Promat. Koniecznie porównaj między sobą wybrane produkty, przeczytaj też opis każdego z nich. Znajdziesz tam specyfikację techniczną oraz inne informacje, a w razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami! 

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-12 z 133 pozycji