×

Lista produktów marki PROMAT

Marka Promat należy do niemieckiej grupy kapitałowej NordWest, która jest jedną z największych firm działających w branży narzędziowej. Oferowany przez nią asortyment został przygotowany z myślą o specjalistach. Promat dostarcza blisko 8000 produktów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością. Narzędzia tej firmy sprawdzają się podczas wykonywania najbardziej wymagających prac. 

W asortymencie marki Promat dostępne są przede wszystkim narzędzia do śrub, wkrętów i nakrętek, narzędzia ręczne, elektryczne i pneumatyczne, a także duży wybór produktów z zakresu techniki pomiarowej, powierzchniowej i naprężania.

Produkty Promat dorównują jakością ich markowym odpowiednikom, a jednocześnie stanowią ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąża firmowego budżetu. Wszystkie narzędzia tego producenta spełniają rygorystyczne normy ISO oraz DIN. Produkty marki Promat są dostępne w sieci 450 specjalistycznych placówek handlowych. Oficjalnym dystrybutorem marki jest firma ARPOL.

Skorzystaj z bogatej oferty marki Promat. Wybierz narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb i zoptymalizuj koszty procesów w zakładzie.

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-12 z 126 pozycji