×

Lista produktów marki PROMAT

Marka Promat należy do niemieckiej grupy kapitałowej NordWest, która jest jedną z największych firm działających w branży narzędziowej. Oferowany przez nią asortyment został przygotowany z myślą o specjalistach. Promat dostarcza blisko 8000 produktów, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością. Narzędzia tej firmy sprawdzają się podczas wykonywania najbardziej wymagających prac. 

W asortymencie marki Promat dostępne są przede wszystkim narzędzia do śrub, wkrętów i nakrętek, narzędzia ręczne, elektryczne i pneumatyczne, a także duży wybór produktów z zakresu techniki pomiarowej, powierzchniowej i naprężania.

Produkty Promat dorównują jakością ich markowym odpowiednikom, a jednocześnie stanowią ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąża firmowego budżetu. Wszystkie narzędzia tego producenta spełniają rygorystyczne normy ISO oraz DIN. Produkty marki Promat są dostępne w sieci 450 specjalistycznych placówek handlowych. Oficjalnym dystrybutorem marki jest firma ARPOL.

Skorzystaj z bogatej oferty marki Promat. Wybierz narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb i zoptymalizuj koszty procesów w zakładzie.

Profesjonalne narzędzia Promat

Niemiecka jakość od lat uchodzi za najlepszą i taką, której warto zaufać. Warto też w nią zainwestować, a teraz możesz to zrobić szybko i wygodnie bez wychodzenia z domu. W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne narzędzia Promat, a więc zaawansowane urządzenia pomiarowe, które są projektowane zgodnie z aktualnymi normami jakości i bezpieczeństwa. Sprawdź te z naszego sklepu. 

Zebraliśmy zarówno głębokościomierze, jak i akcesoria ułatwiające nie tylko wykonywanie pomiarów, ale też poruszanie się w miejscach trudno dostępnych, ciemnych. Dzięki produktom Promat pracownicy Twojej firmy będą świetnie wyposażeni, a bezpieczeństwo na stanowisku pracy to przecież priorytet.

Zamów narzędzia dla profesjonalistów

Profesjonalne narzędzia przydadzą się wszędzie, a szczególnie w firmach, które pretendują do tytułu lidera w swojej branży i chcą wyprzedzić konkurencję. Dzięki zaproponowanym rozwiązaniom na pewno osiągną swoje cele!

Promat to kilka kategorii produktów dedykowanych różnym sektorom gospodarki. Przydają się one w prowadzeniu prac techniką powierzchniową, pomiarową oraz naprężania. Są doskonałe także do innych zadań budowlanych. Nasi eksperci doradzą Ci, co wybrać, aby móc w pełni wykorzystać potencjał akcesoriów ręcznych oraz elektrycznych i pneumatycznych. 

Bogaty asortyment profesjonalnych narzędzi

Wiemy, że szukając profesjonalnych narzędzi, zwracasz uwagę na najdrobniejsze detale. Dlatego, chcąc sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy bogaty i zróżnicowany asortyment. Nie brakuje w nim wyrobów Promat, które odpowiadają nawet najbardziej wymagającym.

Co u nas zamówisz? Latarki czołowe i kieszonkowe, miary zwijane, mikrometry analogowe, noże uniwersalne, z łamanym ostrzem, składane, dla elektryków, poziomice aluminiowe, tarcze ze stali nierdzewnej i szlachetnej, suwmiarki. Koniecznie porównaj między sobą wybrane produkty, przeczytaj też opis każdego z nich. Znajdziesz tam specyfikację techniczną oraz inne informacje, a w razie dodatkowych pytań – skontaktuj się z nami! 

Jest 126 produktów.

Pokazano 1-12 z 126 pozycji