×

Lista produktów marki GEDORE

Gedore to znany niemiecki producent narzędzi ręcznych, który funkcjonuje na rynku od 1919 roku. Produkty tej firmy wykorzystywane są przede wszystkim przez profesjonalistów. Sprawdzają się także podczas codziennych, drobnych napraw domowych. Firma Gedore charakteryzuje się przywiązaniem do jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa produkowanych narzędzi. Dzięki tradycyjnej niemieckiej solidności produkty tego dostawcy zyskały popularność na całym świecie.

Największym atutem asortymentu marki Gedore jest jego zróżnicowanie. Firma oferuje klucze nasadowe, grzechotki, pokrętła, wkrętaki, szczypce, kleszcze, klucze dynamometryczne, narzędzia do cięcia czy ściski śrubowe. Wspólnym mianownikiem wszystkich produktów jest wysoka jakość wykonania oraz precyzja działania. Duży wybór produktów daje możliwość dopasowania narzędzi do specyfiki danego warsztatu oraz wykonywanych w nim czynności. Produkty marki Gedore wyróżniają się trwałością oraz ergonomią użytkowania.

Wybierz sprawdzony asortyment dla najbardziej wymagających. Zapewnij swojemu zespołowi najlepsze warunki do realizacji codziennych zadań.

Profesjonalne narzędzia Gedore

Potrzebujesz profesjonalnych narzędzi, które będą wsparciem w Twojej codziennej pracy? Do realizacji rozmaitych zadań sprawdzą się wyroby Gedore. Polskie przedstawicielstwo niemieckiego producenta oferuje bogaty i różnorodny asortyment. Dostępny oczywiście w internetowym sklepie ARPOL, w którym zamówienia można składać wygodnie online bez wychodzenia z domu. Krótki czas realizacji, atrakcyjne ceny i możliwość korzystania ze zdalnego wsparcia doradców to coś, za co cenią nas klienci. Współpracuj z nami regularnie, aby otrzymać wszystkie korzyści przewidziane dla naszych stałych odbiorców. Gwarantujemy, że to się opłaci.

Gedore – wsparcie Twojego biznesu

Firmy potrzebują wsparcia, aby móc realizować procesy szybciej i bardziej wydajnie. Tego oczekują ich klienci oraz pracownicy. Z myślą o operatorach zainwestuj w profesjonalne narzędzia Gedore, które realnie przyczynią się do poprawy wyników Twojej pracy. W jaki sposób? Po pierwsze dlatego, że otrzymasz wszechstronne wsparcie w pracach serwisowych, monterskich, konserwacyjnych. Po drugie, będziesz miał łatwiejszy dostęp nawet do miejsc, które wcześniej ciężko było zlokalizować. Po trzecie, dzięki różnorodności oferowanych akcesoriów, z łatwością znajdziesz i dopasujesz jeden, najlepszy do realizacji konkretnego zadania.

Zamów narzędzia Gedore w ARPOL

Zachęcamy, abyś złożył zamówienie na narzędzia Gedore w sklepie ARPOL. Możliwość zrobienia wygodnych zakupów online pozwoli Ci zdecydowanie oszczędzić czas, ale też pieniądze. Porównaj ceny poszczególnych produktów i wybierz ten, który jest dla Ciebie najbardziej opłacalny. Pamiętaj, że warto inwestować w profesjonalne narzędzia, bo w przeciwieństwie do innych będą one odpowiednie do długiej, satysfakcjonującej eksploatacji. 

Sprawdź dostępne produkty. Nasz asortyment obejmuje zarówno pojedyncze narzędzia, jak i całe zestawy stanowiące kompletne przygotowanie stanowiska pracy. Polecamy komplety w solidnych walizkach, które zabezpieczają elementy na czas przechowywania oraz transportu, a także ułatwiają utrzymanie porządku. 

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji