×

Lista produktów marki COMPAC

Firma Compac działa na rynku od 1946 roku. Duński producent oferuje zróżnicowany asortyment obejmujący przede wszystkim podnośniki warsztatowe oraz prasy hydrauliczne. Kolejne modele wprowadzane do oferty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Sprzęt marki Compac jest powszechnie wykorzystywany w warsztatach, serwisach samochodowych oraz zakładach produkcyjnych. Asortyment duńskiego producenta jest chętnie wybierany przez profesjonalistów na całym świecie.

W ofercie marki Compac znajdują się także podpory pod osie, podnośniki do kół, wózki do kół ciężarowych, podnośniki butelkowe oraz dźwigi warsztatowe. Ważnym elementem asortymentu są także nowoczesne prasy warsztatowe o zróżnicowanych parametrach. Dużą popularnością cieszą się w szczególności prasy do ściskania resorów.

Bogaty asortyment produktów marki Compac jest dostępny w ofercie sklepu internetowego ARPOL. Sprzęt warsztatowy oraz narzędzia spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Produkty marki Compac usprawniają pracę warsztatu i znacząco podnoszą efektywność realizacji codziennych zadań.

Profesjonalne narzędzia Compac

Praca w każdym zakładzie – czy to duże przedsiębiorstwo przemysłowe, czy mała działalność warsztatowa wymaga stosowania narzędzi. Profesjonalne są lepsze od jakichkolwiek innych, bo gwarantują wysoką wytrzymałość na obciążenia, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z uwagi na to, warto przyjrzeć się bliżej ofercie Compac. 

Duński producent dostarcza wyjątkowe rozwiązania dla biznesu, szczególnie zaś pomaga w wyposażaniu warsztatów samochodowych i centrów motoryzacyjnych. Dostępne w jego asortymencie podnośniki i prasy hydrauliczne zdecydowanie poprawiają nie tylko komfort, ale też bezpieczeństwo pracy. Odciążają pracowników, pozwalając im na skierowanie potencjału i sił w inne miejsce. 

Compac – nowoczesny zakład 

Oferowane przez Compac wyposażenie to niewątpliwa szansa na rozwój działalności, a także jej unowocześnienie. Dzisiaj jest to niesłychanie ważne – inwestycja w technologie buduje pozytywny wizerunek w oczach klientów, a także pozwala wyprzedzić konkurencję.

Profesjonalne narzędzia Compac świetnie sprawdzą się w każdym zakładzie. Z pomocą doradców ze sklepu ARPOL znajdziesz dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz do prowadzenia swojej działalności. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz doradzimy, co wybrać. 

Co cechuje podpory i podnośniki Compac? Każdy model dostępny w naszym asortymencie ma nieco inne wyposażenie i parametry techniczne. Łączy je jednak zastosowanie w produkcji najlepszych materiałów konstrukcyjnych takich jak stal czy twardy chrom. Gwarantują one solidność, bezpieczeństwo i wytrzymałość na obciążenia. 

Wysokiej jakości wyposażenie Compac

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem Compac w ofercie sklepu ARPOL. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele opcji narzędzi profesjonalnych odpowiednich do eksploatacji w trudnych warunkach. Zapoznaj się z ich opisem technicznym i zamów, korzystając z wygodnej opcji zakupów elektronicznych. Zapraszamy do współpracy! 

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji