×

Lista produktów marki COMPAC

Firma Compac działa na rynku od 1946 roku. Duński producent oferuje zróżnicowany asortyment obejmujący przede wszystkim podnośniki warsztatowe oraz prasy hydrauliczne. Kolejne modele wprowadzane do oferty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Sprzęt marki Compac jest powszechnie wykorzystywany w warsztatach, serwisach samochodowych oraz zakładach produkcyjnych. Asortyment duńskiego producenta jest chętnie wybierany przez profesjonalistów na całym świecie.

W ofercie marki Compac znajdują się także podpory pod osie, podnośniki do kół, wózki do kół ciężarowych, podnośniki butelkowe oraz dźwigi warsztatowe. Ważnym elementem asortymentu są także nowoczesne prasy warsztatowe o zróżnicowanych parametrach. Dużą popularnością cieszą się w szczególności prasy do ściskania resorów.

Bogaty asortyment produktów marki Compac jest dostępny w ofercie sklepu internetowego ARPOL. Sprzęt warsztatowy oraz narzędzia spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Produkty marki Compac usprawniają pracę warsztatu i znacząco podnoszą efektywność realizacji codziennych zadań.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji