×

Lista produktów marki MODUL- SYSTEM

Modul-System to szwedzkie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji modułowego wyposażenia wnętrz pojazdów. Aktualnie firma prowadzi sieć oddziałów na terenie Europy i Azji. Produkty Modul-System są sprzedawane w 50 krajach na całym świecie. Szwedzki producent nieustannie rozbudowuje listę podmiotów partnerskich, co pozwala systematycznie zwiększać zasięg działania.

Produkty Modul-System charakteryzują się unikalną technologią montażu, która chroni przed utratą gwarancji producenta danego pojazdu. Szwedzka firma uzyskała autoryzację od marki Ford. Modul-System gwarantuje funkcjonalność przygotowanej zabudowy przez okres przynajmniej 7 lat od momentu montażu. Wybierając produkty Modul-System, otrzymujesz 36 miesięcy gwarancji oraz profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie całego kraju. Rozwiązania szwedzkiego producenta są w pełni kompatybilne z istniejącymi zabudowami. Dzięki temu możesz zmodernizować wnętrze i znacząco podnieść komfort użytkowania pojazdu.

Postaw na sprawdzone technologie, które spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe i podnieś standardy pracy w swoim warsztacie.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji