×

Lista produktów marki MODUL- SYSTEM

Modul-System to szwedzkie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji modułowego wyposażenia wnętrz pojazdów. Aktualnie firma prowadzi sieć oddziałów na terenie Europy i Azji.

Produkty Modul-System są sprzedawane w 50 krajach na całym świecie. Szwedzki producent nieustannie rozbudowuje listę podmiotów partnerskich, co pozwala systematycznie zwiększać zasięg działania. 

Dzięki modułowym systemom zabudowy samochodów serwisowych i regałom możemy przekształcić pusty samochód dostawczy w pełni funkcjonalny pojazd serwisowy. Oferujemy usługi pełnej adaptacji pojazdów dostawczych, które oprócz niezbędnej zabudowy pojazdu mogą obejmować modułowe wykładziny podłogowe i ścienne, instalacje elektryczne w pojeździe, akcesoria, grafikę samochodową oraz barwy firmowe.

Modul-System dopasowuje rozwiązania w zakresie zabudowy do szerokiej gamy pojazdów dostawczych i komercyjnych, w tym małych i średnich samochodów dostawczych oraz pojazdów typu pick-up. Niezależnie od branży i używanych pojazdów posiadamy system zabudowy spełniający potrzeby każdego przedsiębiorstwa i to zarówno dla pojedynczego samochodu, jak i całej floty.

Produkty Modul-System to elementy do zabudowy samochodów serwisowych, które charakteryzują się unikalną technologią montażu, która chroni przed utratą gwarancji producenta danego pojazdu.

Szwedzka firma uzyskała autoryzację od marek Citroën, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault oraz Volkswagen.

Modul-System gwarantuje funkcjonalność przygotowanej zabudowy przez okres przynajmniej 7 lat od momentu montażu. Wybierając produkty Modul-System, otrzymujesz 36 miesięcy gwarancji oraz profesjonalne wsparcie serwisowe na terenie całego kraju. Rozwiązania szwedzkiego producenta są w pełni kompatybilne z istniejącymi zabudowami. Dzięki temu możesz zmodernizować wnętrze i znacząco podnieść komfort użytkowania pojazdu.

Postaw na sprawdzone technologie, które spełniają rygorystyczne wymagania jakościowe i podnieś standardy pracy w swoim warsztacie

Moduł System profesjonalne rozwiązania warsztatowe

Dzięki elementom zabudowy Modul-System w bardzo łatwy sposób każdy profesjonalista zarówno prywatnie jak i w swojej firmie na bazie elementów zabudowy Modul-System może stworzyć przyjazną przestrzeń warsztatową do codziennej pracy. Usprawnij swój warsztat pracy i zademonstruj swoim Klientom profesjonalny wizerunek dzięki oferowanym przez Modul-System dostosowanym rozwiązaniom warsztatowym. Nasza oferta obejmuje także, między innymi, łatwe w przesuwaniu zamykane wózki narzędziowe.

Zależy Ci na tym, żeby na rzecz swoich klientów świadczyć zaawansowane usługi, które będą polecane innym? To ważne, aby w tym celu posługiwać się odpowiednimi przyrządami. Dla Twojego biznesu doskonałym wyborem okażą się profesjonalne narzędzia Moduł System. Znanego i cenionego producenta ze Szwecji specjalizującego się w projektowaniu modułowego wyposażenia wnętrz samochodów. Jednak firma zdecydowanie rozszerza swój asortyment, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego do zaoferowania, za naszym pośrednictwem, ma także praktyczne walizki ze schowkami oraz przegródkami.

Akcesoria narzędziowe dla profesjonalistów

Przy wyborze wyposażenia swojego warsztatu czy zakładu przemysłowego, warto kierować się tym, co polecają specjaliści. Profesjonalne systemy zabudów modułowych Moduł System cieszą się zaufaniem na całym świecie i są chętnie wykorzystywane przez pracowników z różnych branż. Jeżeli chodzi o same skrzynki na narzędzia i akcesoria, to te przydadzą się nawet w domu czy w warsztacie hobbysty. Pomogą w utrzymaniu porządku oraz segregacji elementów, które łatwo mogą się zgubić.

Zabudowy Modul-System dla profesjonalistów

Jako klient Modul-System możesz mieć pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, do tego dokładamy nieustannych starań, aby pozostać liderem w opracowywaniu wysokiej jakości produktów i systemów do zabudowy samochodów serwisowych czy systemów do zabudowy samochodów dostawczych.

Proponowane przez Nas rozwiązania w zakresie zabudowy bazują na modułach, zapewniają doskonałą elastyczność zastosowania. Możesz stworzyć w pełni dostosowane rozwiązania oparte na standardowych produktach, a unikalny i opatentowany rowek teowy będzie stanowił interfejs dla kolejnych modułów.

Wszystkie produkty zostały tak zaprojektowane, by mogły sprostać obciążeniom, na jakie są narażone w poruszającym się pojeździe. Oznacza to trzykrotnie wyższy współczynnik bezpieczeństwa w porównaniu ze stojącym pojazdem.

Jeśli posiadasz samochód, który chcesz zaadaptować na mobilny serwis i potrzebujesz wyposażyć go w modułowy system zabudowy i doposażyć w narzędzia ręczne czy elektronarzędzia, które są niezbędne do wykonywania przez Ciebie codziennej pracy to nie mogłeś trafić lepiej.

Chcesz porozmawiać na temat rozwiązań jakie możemy Ci zaproponować to bez wahania skontaktuj się z nami a nasz zespół ekspertów przygotuję ofertę i projekt odpowiadający Twoim wymaganiom.

Filters

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji