×

Lista produktów marki MATADOR

MATADOR

Firma Matador została założona w 1900 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych. Niemiecki potentat ma w asortymencie ponad 6000 różnych narzędzi. Firma stawia na innowacyjność i nieustannie rozwija ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Produkty marki Matador są wykorzystywane przez profesjonalistów w 90 krajach.

Fabryka rozpoznawalnego na całym świecie producenta jest zlokalizowana w Niemczech. To właśnie tam powstają między innymi produkty Matador OEM oraz specjalistyczne narzędzia wykorzystywane przez koncerny takie jak Volkswagen, Mercedes i MAN. Cała linia technologiczna niemieckiego producenta znajduje się na terenie Europy. Wysokie standardy obowiązujące w procesie produkcji to gwarancja jakości i niezawodności nawet podczas intensywnej eksploatacji narzędzi.

Firma ARPOL Narzędzia Profesjonalne jest wyłącznym przedstawicielem Matador na polskim rynku. Korzystając z oferty naszego sklepu, zyskujesz dostęp do pełnego asortymentu niemieckiego producenta.

Postaw na sprawdzone narzędzia Matador i zadbaj o komfort oraz efektywność pracy w swoim warsztacie.

Jest 1435 produktów.

Pokazano 1-12 z 1435 pozycji