×
Filtr wg kategorii
Kategorie

Lista produktów marki MATADOR

Firma MATADOR została założona w 1900 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych. Niemiecki potentat ma w asortymencie ponad 6000 różnych narzędzi.

MATADOR stawia na innowacyjność i nieustannie rozwija ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Produkty marki Matador są wykorzystywane przez profesjonalistów w ponad 90 krajach.

Fabryka rozpoznawalnego na całym świecie producenta jest zlokalizowana w Niemczech. To właśnie tam powstają między innymi produkty MATADOR OEM oraz specjalistyczne narzędzia wykorzystywane przez koncerny takie jak Volkswagen, Mercedes i MAN. Cała linia technologiczna niemieckiego producenta znajduje się na terenie Europy. Wysokie standardy obowiązujące w procesie produkcji to gwarancja jakości i niezawodności nawet podczas intensywnej eksploatacji narzędzi.

Firma ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem marki MATADOR na polskim rynku. Korzystając z oferty naszego sklepu internetowego z narzędziami, zyskujesz dostęp do pełnego asortymentu narzędzi ręcznych niemieckiego producenta.

Postaw na sprawdzone narzędzia MATADOR  i zadbaj o komfort oraz efektywność pracy w swoim warsztacie.

Profesjonalne narzędzia MATADOR

MATADOR to dostawca profesjonalnych narzędzi, który specjalizuje się w projektowaniu oraz produkowaniu wyposażenia dla profesjonalistów. W naszej ofercie znalazły się liczne narzędzia ręczne, akcesoria do dokręcania, wózki narzędziowe z pełnym wyposażeniem w profesjonalne narzędzia tej znanej i cenionej marki. Niemiecka firma słynie z rozwiązań, które są oszczędne w eksploatacji, bezpieczne, a zarazem wysoce wydajne.

Profesjonaliści używając narzędzi marki MATADOR doceniają je za ich standard – od lat utrzymywany na wysokim poziomie i wyznaczający kierunek zmian dla innych producentów. Na pewno istotna jest też wygoda. Tam, gdzie bez wątpienia trzeba użyć siły, przydają się solidne klucze z ergonomicznymi uchwytami. Złapiesz je pewnie, bez ryzyka wyślizgnięcia się z dłoni. Nawet wielogodzinna praca od teraz może stać się przyjemnością. 

Zestaw kluczy MATADOR

Zależy nam na tym, aby każdy klient znalazł w naszym sklepie internetowym z narzędziami to, czego w danej chwili potrzebuje. Przygotowując ofertę sklepu internetowego rozbudowaliśmy asortyment o setki profesjonalnych narzędzi MATADOR, które dedykowane są do dokręcania i odkręcania. W naszym sklepie każdy, kto w codziennej pracy wykorzystuje narzędzia ręczne może je zakupić w pojedynczych sztukach, może zdecydować się także na zakup zestawów narzędzi, które dostępne są w wygodnych etui czy w walizkach. Takie zestawy narzędzi pozwolą w kompleksowy sposób wyposażyć każde stanowisko pracy bez względu na wykonywaną pracę. Inwestując w zakup zestawów narzędzi MATADOR masz pewność, że pracujesz w oparciu o najlepsze na rynku narzędzia. 

Dostępna w komplecie walizka jest odpowiednio sztywna i ma dobrze zorganizowane wnętrze. Liczne przegródki, kieszenie i uchwyty pozwalają na segregację kluczy i nasadek, a potem szybkie znalezienie tych, które akurat są potrzebne. W dodatku łatwiej jest je przechowywać i przenosić z miejsca na miejsce, bez ryzyka zgubienia czy uszkodzenia części. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem narzędzi profesjonalnych firmy Matador. Gwarantujemy, że są one w 100% oryginalne, nowe, fabrycznie zapakowane. Dodatkowym atutem i cechą, która wyróżnia markę MATADOR wśród innych producentów narzędzi ręcznych to bezterminowa gwarancja producenta.

Do każdego z produktów marki MATADOR został dołączony opis wraz ze specyfikacja techniczną aby każdy Klient, który szuka właśnie potrzebnego mu profesjonalnego narzędzia miał pewność, ze odnalazł właśnie to, którego szuka. Jeśli pomimo poszukiwań nie uda się znaleźć właściwego narzędzia to nic straconego wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami a oni dobiorą narzędzie odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom.

Filters

Jest 1442 produktów.

Pokazano 1-12 z 1442 pozycji