×

Lista produktów marki MATADOR

MATADOR

Firma Matador została założona w 1900 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w produkcji narzędzi ręcznych. Niemiecki potentat ma w asortymencie ponad 6000 różnych narzędzi. Firma stawia na innowacyjność i nieustannie rozwija ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Produkty marki Matador są wykorzystywane przez profesjonalistów w 90 krajach.

Fabryka rozpoznawalnego na całym świecie producenta jest zlokalizowana w Niemczech. To właśnie tam powstają między innymi produkty Matador OEM oraz specjalistyczne narzędzia wykorzystywane przez koncerny takie jak Volkswagen, Mercedes i MAN. Cała linia technologiczna niemieckiego producenta znajduje się na terenie Europy. Wysokie standardy obowiązujące w procesie produkcji to gwarancja jakości i niezawodności nawet podczas intensywnej eksploatacji narzędzi.

Firma ARPOL Narzędzia Profesjonalne jest wyłącznym przedstawicielem Matador na polskim rynku. Korzystając z oferty naszego sklepu, zyskujesz dostęp do pełnego asortymentu niemieckiego producenta.

Postaw na sprawdzone narzędzia Matador i zadbaj o komfort oraz efektywność pracy w swoim warsztacie.

Profesjonalne narzędzia Matador

Matador to dostawca profesjonalnych narzędzi, który specjalizuje się w projektowaniu oraz produkowaniu wyposażenia dla specjalistów. W naszej ofercie znalazły się liczne narzędzia ręczne oraz akcesoria do dokręcania tej znanej i cenionej marki. Niemiecka firma słynie z rozwiązań, które są oszczędne w eksploatacji, bezpieczne, a zarazem wysoce wydajne.

Docenisz je za standard – od lat utrzymywany na wysokim poziomie i wyznaczający kierunek zmian dla innych producentów. Na pewno istotna jest też wygoda. Tam, gdzie bez wątpienia trzeba użyć siły, przydają się solidne klucze z ergonomicznymi uchwytami. Złapiesz je pewnie, bez ryzyka wyślizgnięcia się z dłoni. Nawet wielogodzinna praca od teraz może stać się przyjemnością. 

Narzędzia profesjonalne solo i w zestawach

Zależy nam na tym, aby każdy klient znalazł w ARPOL to, czego w danej chwili potrzebuje. Dlatego rozbudowaliśmy asortyment o setki profesjonalnych narzędzi Matador przeznaczonych do dokręcania i odkręcania. Są to zarówno pojedyncze klucze w wielu rozmiarach do wyboru, jak i całe walizki z zestawami, które pozwolą Ci w kompleksowy sposób wyposażyć stanowisko pracy. 

Dostępna w komplecie walizka jest odpowiednio sztywna i ma dobrze zorganizowane wnętrze. Liczne przegródki, kieszenie i uchwyty pozwalają na segregację kluczy i nasadek, a potem szybkie znalezienie tych, które akurat są potrzebne. W dodatku łatwiej jest je przechowywać i przenosić z miejsca na miejsce, bez ryzyka zgubienia czy uszkodzenia części. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia asortymentu narzędzi profesjonalnych firmy Matador. Gwarantujemy, że są one w 100% oryginalne, nowe, fabrycznie zapakowane. Są objęte gwarancją producenta. Każdy z nich został dokładnie opisany – przeczytaj specyfikację techniczną, aby upewnić się, że dany produkt jest właśnie tym, którego szukasz. Nie znalazłeś konkretnego produktu? Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci w tym pomożemy! 

Jest 1435 produktów.

Pokazano 1-12 z 1435 pozycji