×

Szczypce do rur 125mm COBRA

87 01 125
Cena katalogowa: 131,52 zł Cena dla Ciebie: 131,52 zł 105,22 zł

Szczypce nastawne do rur Cobra 125 mm marki Knipex to szczypce nowej generacji, które charakteryzuje regulacja bezpośrednio na chwytanym przedmiocie. Podstaw na sprawdzone rozwiązania i wysoką jakość wykonania, wybierz szczypce do rur Cobra Knipex. 

delivery icon
Wysyłka: 1-3 dni robocze
Darmowa dostawa od 250 zł!
Ilość

Szczypce nastawne do rur Cobra 125 mm marki Knipex to kompaktowe szczypce, które dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu umożliwią wykonanie pracy w miejscach, do których jest utrudniony dostęp. Sczypce klucz do rur można regulować za pomocą przycisku bezpośrednio na chwytanym przedmiocie. 

Szczypce Cobra 125 mm zapewniają precyzyjną regulację oraz doskonałe dopasowanie do przedmiotów o różnej wielkości. Cobra 125 mm to bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości narzędzie z wygodną dla dłoni rękojeścią. 

Szczypce posiadają samozaciskujące się na rurach lub nakrętkach szczęki, które nie zsuwają się z chwytanego przedmiotu oraz nie wymagają użycia dużej siły podczas pracy. 

Specjalna powierzchnia chwytająca z hartowanymi zębami o twardości ok. 61 HRC zapewnia pewny chwyt oraz odporność na zużycie. Blokada sworznia sprawia, że szczypce nie przestawią się przez przypadek, a specjalny kształt rękojeści zabezpiecza przed przeciśnięciem palców. 

Szczypce klucz do rur Cobra 125 mm zostały wykonane z kutej stali chromowo-wanadowej, hartowanej olejowo. 

System miar
metryczny
Główka
polerowana
Szczypce
fosforanowane, szare
Zakres pracy dla rur (mm)
27mm
Poziom regulacji
13
Długość (mm)
125mm
Rękojeści
z antypoślizgowego tworzywa sztucznego
Zakres pracy dla rur (cal)
1 cal
Zakres pracy dla nakrętek (mm)
27mm
Waga
85g

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres email
Treść wiadomości