×

Grzechotka 1/2" dwukierunkowa Z90

4061 0090
Cena katalogowa: 359,20 zł Cena dla Ciebie: 211,04 zł

Grzechotka 1/2" dwukierunkowa Z90 marki Matador to innowacyjna technologia 90 zębów z nowoczesną wielokomponentową rękojeścią dla najlepszej ergonomii. 

delivery icon
Wysyłka: 1-3 dni robocze
Darmowa dostawa od 250 zł!
Ilość

Nowoczesna grzechotka 1/2" dwukierunkowa Z90 marki Matador to innowacyjna technologia 90 zębów (podwójna grzechotka 2x4 z wysokowydajnej stali specjalnej dla maksymalnego rozwoju siły). Narzędzie posiada nowoczesną wielokomponentową rękojeścią dla najlepszej ergonomii. 

Grzechotka posiada tylko 4° kąt podążania, który idealnie sprawdzi się do pracy w ograniczonych przestrzeniach. O 25% mniejszy kąt obrotu (4°) niż w przypadku dostępnych na rynku grzechotek z drobnymi zębami. Doskonale sprawdzi się w miejscach trudnodostępnych i w wąskich przestrzeniach montażowych. 

Grzechotka Z90 marki Matador posiada niezwykle stabilny trzonek czworokątny wykonany ze stali chromowo-wanadowej, umożliwiający duże obciążenie w każdej sytuacji. 

Wpuszczona, płaska dźwignie umożliwia szybką zmianę kierunku pracy. Grzechotka posiada blokadę przyciskową dla bezpiecznej pracy, która uniemożliwia niezamierzone poluzowanie nasadek i przedłużek. 

Jasnoszara, miękka i szczególnie odporna na poślizg strefa zapewniająca dobre czucie uchwytu i wygodne podparcie palców. Średniopopielata strefa z wypustkami zapewnia płaski, antypoślizgowy chwyt i najlepsze przenoszenie siły.

Czarna, twarda strefa dla maksymalnej stabilności i szybkiego chwytu bez "zacinania się". Z praktycznym otworem do zawieszenia na końcu uchwytu do zabezpieczenia grzechotki lub do przechowywania na ścianie narzędziowej.

Długość całkowita: 275 mm.

Długość całkowita (mm)
275

Zapytaj o produkt

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Adres email
Treść wiadomości