×
Personalizowane zestawy narzędziowe.

Personalizowane zestawy narzędziowe. - perfekcyjny warsztat bez zbędnych elementów i chaosu

Każdy kto pracuje z narzędziami lub się nimi pasjonuje wie, jak ważna jest przestrzeń do ich przechowywania. Odpowiednie przechowywanie pozwala wydłużyć sprawność narzędzi, ale również zachować kontrolę nad ich kompletnością, która wpływa realnie na koszty utrzymania warsztatu. Wózek to zupełnie podstawowe ale idealne w swojej prostocie wyposażenie każdego nawet najmniejszego warsztatu, ale czy zdajesz sobie sprawę z jak wielu takich rozwiązań możesz skorzystać aby Twoja praca była jeszcze bardziej wydajna?

Ważne jest uświadomienie sobie czym dysponuje nasza przestrzeń do pracy oraz jakiego wyposażenia wymaga nasze stanowisko pracy, aby w jak najlepszy sposób wykorzystać jego potencjał. Bez względu na to czy jest to kilkuset metrowa hala, przydomowy warsztat czy przestrzeń samochodu serwisowego.  

FORMY PRZECHOWYWANIA NARZEDZI (nagłówek)

Dla lepszego spersonalizowania swojej przestrzeni pracy oferujemy różne formy przechowywania narzędzi, są to między innymi:

  •         Zwijane i logowane etui, których otworzenie i zamknięcie nie zajmuje dużo czasu, przechowywanie i transport nie sprawia kłopotu, a narzędzia są poukładane w odpowiedniej kolejności.
  •         Walizki, których rozmiar jest dobrany odpowiednio do wielkości zestawu, ale również do specyfiki pracy np. walizka ręczna lub mobilna na kółkach.
  •         Wózki warsztatowe wykorzystywane do pracy w warsztatach stacjonarnych.
  •         MMZW – Mobilne Modułowe Zasobniki Wymienne, pozwalają na przygotowanie kilku spersonalizowanych zestawów, których używamy wymiennie w zależności od wykonywanych czynności np. zasobniki wymienne do obsług naprawczych i eksploatacyjnych, zarówno w formie stacjonarnej jak i mobilnej.
  •         Mobilny Warsztat Modułowy – to przygotowany zgodnie z życzeniem użytkownika pojazd z zabudową, ukompletowany w narzędzia pozwalające na wykonywanie określonych zadań wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba.

TWÓJ PERFEKCYJNY ZESTAW (nagłówek)

Do stworzenia swojego perfekcyjnego zestawu narzędzi nie trzeba wiele, wystarczy, że użytkownik określi swoje indywidualne oczekiwania a my stworzymy dla niego zestaw, który będzie dopasowany stricte do profilu wykonywanej pracy.

Warto wspomnieć o tym, że:

  •         Nasze zestawy wyróżnia brak zbędnych elementów, z których użytkownik nie korzysta kupując gotowe i szablonowe zestawy, dzięki czemu zestaw zapewnia 100% wykorzystanie każdego z narzędzi znajdujących się w zestawie.
  •         Dbamy i to, aby w zestawie znalazły się narzędzia sprawdzonych producentów, których jakość jest potwierdzona przez innych użytkowników. Nie bez powodu rekomendujemy narzędzia takich producentów jak MATADOR, KUKKO, KOKEN, KNIPEX, WERA, których narzędziami pracujemy już od wielu lat.
  •         Ukompletowany zestaw narzędzi ułożony jest w dwukolorowych wkładach piankowych, dzięki którym na pierwszy rzut oka można określić braki w wyposażeniu i utrzymać kontrolę nad kompletnością szczególnie podczas wykorzystywania zestawu przez wielu użytkowników.
  •         Na życzenie użytkownika wykonujemy laserowe oznaczenie narzędzia wchodzącego w skład spersonalizowanego zestawu narzędzi dowolnym oznaczeniem tak aby każde nawet najmniejsze narzędzie było widoczne oznaczone i zabezpieczone przez zagubieniem.