×
Nowa energia czyli innowacyjne systemy akumulatorów

Nowa energia czyli innowacyjne systemy akumulatorów

Profesjonalne elektronarzędzia bezprzewodowe to w dzisiejszych czasach podstawa swobodnej pracy bez zbędnych przewodów. Najnowsze technologie urządzeń akumulatorowych pozwalają uzyskać moc porównywalną z urządzeniami przewodowymi przy bardzo długim czasie działania bez konieczności przerywania pracy na ładowanie narzędzi.

 

System akumulatorów od METABO.

Pełna gama akumulatorów od Metabo prócz swobody i profesjonalizmu to również oszczędność i elastyczność, ponieważ wszystkie produkty są ze sobą kompatybilne! Ponad to, prócz kompatybilności wewnątrz marki, można je z pełnym powodzeniem wykorzystać również do 30 innych marek urządzeń bezprzewodowych, które wykorzystują Cordless Alliance System.

 

Czym wyróżniają się produkty LiHD?

System akumulatorów LiHD od Metabo to przede wszystkim jedyny na świecie system, posiadający pełen zakres mocy do 3200W. Obejmuje zarówno akumulatory 12V jak i 18V, w wielu wariantach pojemności. Koncepcja produktu to więcej mocy w mniejszym i lżejszym produkcie.

Bateria jest niemal połowę mniejsza i dużo lżejsza od standardowego rozwiązania, i mimo zmniejszenia rozmiarów udało się uzyskać maksymalna moc, która służy użytkownikowi przez maksymalnie długi czas.

Istotnym elementem jest również konstrukcja, która w tym przypadku jest hermetyczna, dzięki czemu akumulator nie jest narażony na zabrudzenia i skrócenie swojej żywotności.

 

System M18 HIGH OUTPUT™ od Milwaukee.

Innowacyjny akumulator 18 voltowy o pojemności 12 amperogodzin, który można zastosować w ponad 200 urządzeniach marki Milwaukee.

 

Czym wyróżnia się produkt M18 HIGH OUTPUT™?

System inteligentnej elektroniki pozwala na pracę baterii z 50% większą mocą niż standardowy akumulator o pojemności 9Ah, oraz na maksymalnie długi czas użytkowania bez konieczności przerywania pracy na ładowanie. Bateria zapewnia zasilanie 15A, które równać się może urządzeniom zasilanym sieciowo. Większa moc i dłuższy czas pracy to nie wszystko, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, system M18 HIGH OUTPUT™ to akumulator o mniejszym stopniu nagrzewania i o największej wydajności pracy w niskich temperaturach!